Sportfixaren
- Med Bollkontroll

Spelprogram innebandy – Damer div 3 våren 22

220105

I Damer div 3                                                                                       
                                                                                                    
Baylake FOG                Svart         
Bolliwood                  Vit           
Ekerö Queens 3             Röd           
MS Röj                     Svart         
TFC                        Svart         
Transformant               Svart         
Wärmdö United              Blå           
X-lux                      Orange        
                                                                                                    
Datum  2022-01-09                                                                                   
  8  16.00  Bolliwood            - Ekerö Queens 3        Bana 1                                     
  2  16.30  TFC                  - Baylake FOG           Bana 2                                     
  4  16.30  Bolliwood            - MS Röj                Bana 3                                     
  7  16.30  Wärmdö United        - Transformant          Bana 1                                     
  3  17.00  Wärmdö United        - Ekerö Queens 3        Bana 3                                     
  5  17.00  Baylake FOG          - X-lux                 Bana 1                                     
  6  17.00  MS Röj               - TFC                   Bana 2                                     
  1  17.30  X-lux                - Transformant          Bana 1                                     
Datum  2022-01-23                                                                                   
  9  17.30  X-lux                - Wärmdö United         Bana 3                                     
 11  17.30  Transformant         - Baylake FOG           Bana 2                                     
 12  18.00  Ekerö Queens 3       - MS Röj                Bana 1                                     
 13  18.00  Wärmdö United        - TFC                   Bana 3                                     
 14  18.00  X-lux                - Bolliwood             Bana 2                                     
 10  18.30  TFC                  - Bolliwood             Bana 3                                     
 15  18.30  Transformant         - MS Röj                Bana 1                                     
 16  18.30  Baylake FOG          - Ekerö Queens 3        Bana 2                                     
Datum  2022-02-06                                                                                   
 17  15.00  MS Röj               - Wärmdö United         Bana 1                                     
 19  15.00  TFC                  - Transformant          Bana 2                                     
 20  15.00  Ekerö Queens 3       - X-lux                 Bana 3                                     
 21  15.30  Baylake FOG          - MS Röj                Bana 3                                     
 22  15.30  Wärmdö United        - Bolliwood             Bana 1                                     
 23  15.30  Transformant         - Ekerö Queens 3        Bana 2                                     
 18  16.00  Bolliwood            - Baylake FOG           Bana 1                                     
 24  16.00  X-lux                - TFC                   Bana 2                                     
Datum  2022-02-20                                                                                   
 25  18.30  Baylake FOG          - Wärmdö United         Bana 1                                     
 29  18.30  Transformant         - X-lux                 Bana 2                                     
 30  19.00  Baylake FOG          - TFC                   Bana 1                                     
 31  19.00  Ekerö Queens 3       - Wärmdö United         Bana 3                                     
 32  19.00  MS Röj               - Bolliwood             Bana 2                                     
 26  19.30  Bolliwood            - Transformant          Bana 3                                     
 27  19.30  MS Röj               - X-lux                 Bana 2                                     
 28  19.30  Ekerö Queens 3       - TFC                   Bana 1                                     
Datum  2022-03-06                                                                                   
 33  18.30  X-lux                - Baylake FOG           Bana 3                                     
 38  18.30  Bolliwood            - TFC                   Bana 2                                     
 34  19.00  TFC                  - MS Röj                Bana 3                                     
 35  19.00  Transformant         - Wärmdö United         Bana 1                                     
 36  19.00  Ekerö Queens 3       - Bolliwood             Bana 2                                     
 37  19.30  Wärmdö United        - X-lux                 Bana 1                                     
 39  19.30  Baylake FOG          - Transformant          Bana 3                                     
 40  19.30  MS Röj               - Ekerö Queens 3        Bana 2                                     
Datum  2022-03-20                                                                                   
 41  17.30  TFC                  - Wärmdö United         Bana 3                                     
 42  17.30  Bolliwood            - X-lux                 Bana 2                                     
 44  18.00  Ekerö Queens 3       - Baylake FOG           Bana 1                                     
 45  18.00  Wärmdö United        - MS Röj                Bana 2                                     
 47  18.00  Transformant         - TFC                   Bana 3                                     
 43  18.30  MS Röj               - Transformant          Bana 2                                     
 46  18.30  Baylake FOG          - Bolliwood             Bana 1                                     
 48  18.30  X-lux                - Ekerö Queens 3        Bana 3                                     
Datum  2022-04-03                                                                                   
 50  16.00  Bolliwood            - Wärmdö United         Bana 3                                     
 53  16.30  Wärmdö United        - Baylake FOG           Bana 2                                     
 54  16.30  Transformant         - Bolliwood             Bana 3                                     
 55  16.30  X-lux                - MS Röj                Bana 1                                     
 49  17.00  MS Röj               - Baylake FOG           Bana 2                                     
 51  17.00  Ekerö Queens 3       - Transformant          Bana 3                                     
 52  17.00  TFC                  - X-lux                 Bana 1                                     
 56  17.30  TFC                  - Ekerö Queens 3        Bana 1                                     
Datum  2022-05-01                                                                                   
 x1  17.30  X-lux                - Baylake FOG           Bana 3                                     
 x2  17.30  Bolliwood            - TFC                   Bana 2                                     
 x3  18.00  TFC                  - MS Röj                Bana 3                                     
 x4  18.00  Transformant         - Wärmdö United         Bana 1                                     
 x5  18.00  Ekerö Queens 3       - Bolliwood             Bana 2                                     
 x6  18.30  Wärmdö United        - X-lux                 Bana 1                                     
 x7  18.30  Baylake FOG          - Transformant          Bana 3                                                                          
 x8  18.30  MS Röj               - Ekerö Queens 3        Bana 2                                                                             
Datum  2022-05-15
Slutspel A&B