Sportfixaren
- Med Bollkontroll

Spelprogram innebandy – Herrar med målvakt hösten 2019

191125

Herrar div 1 mv                                                                                     
                                                                                                    
Bandyrövarna               Blå           
BMW                        Svart         
Consentus Oil              Blå           
Enskede United             Rödsvart      
Fd Sörskogen               Röd           
Halta& Lytta 2,0           Vit           
Rustas Rangers             Blå           
Utseendet                  Svart         
Åsens BK                   Röd 

Slutspelsprogram Slutspel höst 19 herrmv
                                                                                                    
Datum  2019-09-08                                                                                   
 38  16.45  Åsens BK             - Fd Sörskogen          Bana 1                                     
 50  16.45  Utseendet            - Bandyrövarna          Bana 2                                     
 65  16.45  BMW                  - Enskede United        Bana 3                                     
 41  17.16  BMW                  - Fd Sörskogen          Bana 3                                     
 43  17.16  Utseendet            - Consentus Oil         Bana 2                                     
 44  17.16  Åsens BK             - Rustas Rangers        Bana 1                                     
 45  17.47  Bandyrövarna         - Enskede United        Bana 2                                     
 61  17.47  Rustas Rangers       - Consentus Oil         Bana 3                                     
Datum  2019-09-15                                                                                   
 14  15.30  Bandyrövarna         - Utseendet             Bana 1                                     
 49  15.30  BMW                  - Åsens BK              Bana 2                                     
 52  15.30  Halta& Lytta 2,0     - Consentus Oil         Bana 3                                     
 47  16.01  Consentus Oil        - BMW                   Bana 1                                     
 51  16.01  Enskede United       - Rustas Rangers        Bana 3                                     
 64  16.01  Åsens BK             - Bandyrövarna          Bana 2                                     
 39  16.32  Rustas Rangers       - Halta& Lytta 2,0      Bana 2                                     
 40  16.32  Enskede United       - Utseendet             Bana 3                                     
Datum  2019-09-29                                                                                   
 70  16.32  Fd Sörskogen         - Consentus Oil         Bana 3                                     
  1  17.03  Bandyrövarna         - Consentus Oil         Bana 1                                     
  3  17.03  Halta& Lytta 2,0     - Rustas Rangers        Bana 2                                     
 31  17.03  Utseendet            - Fd Sörskogen          Bana 3                                     
  9  17.34  Enskede United       - Bandyrövarna          Bana 1                                     
 20  17.34  BMW                  - Rustas Rangers        Bana 3                                     
 57  17.34  Halta& Lytta 2,0     - Utseendet             Bana 2                                     
 29  18.05  Enskede United       - BMW                   Bana 3                                     
Datum  2019-10-13                                                                                   
  7  16.32  Consentus Oil        - Utseendet             Bana 3                                     
  2  17.03  Fd Sörskogen         - Åsens BK              Bana 2                                     
  4  17.03  Utseendet            - Enskede United        Bana 3                                     
 30  17.03  Halta& Lytta 2,0     - Bandyrövarna          Bana 1                                     
 17  17.34  Fd Sörskogen         - Bandyrövarna          Bana 1                                     
 19  17.34  Halta& Lytta 2,0     - Åsens BK              Bana 3                                     
 25  17.34  Consentus Oil        - Rustas Rangers        Bana 2                                     
 15  18.05  Rustas Rangers       - Enskede United        Bana 3                                     
Datum  2019-10-20                                                                                   
 11  16.32  BMW                  - Consentus Oil         Bana 1                                     
 21  16.32  Utseendet            - Halta& Lytta 2,0      Bana 2                                     
 27  16.32  Fd Sörskogen         - Enskede United        Bana 3                                     
 16  17.03  Consentus Oil        - Halta& Lytta 2,0      Bana 3                                     
 23  17.03  Rustas Rangers       - Fd Sörskogen          Bana 1                                     
 24  17.03  Åsens BK             - Enskede United        Bana 2                                     
 10  17.34  Utseendet            - Rustas Rangers        Bana 2                                     
 13  17.34  Åsens BK             - BMW                   Bana 3                                     
Datum  2019-10-27                                                                                   
 46  16.32  Rustas Rangers       - Utseendet             Bana 3                                     
 37  17.03  Consentus Oil        - Bandyrövarna          Bana 1                                     
 48  17.03  Fd Sörskogen         - Halta& Lytta 2,0      Bana 2                                     
 62  17.03  Utseendet            - BMW                   Bana 3                                     
 55  17.34  Åsens BK             - Halta& Lytta 2,0      Bana 2                                     
 58  17.34  BMW                  - Bandyrövarna          Bana 1                                     
 59  17.34  Fd Sörskogen         - Rustas Rangers        Bana 3                                     
 68  18.05  Consentus Oil        - Åsens BK              Bana 3                                     
Datum  2019-11-10                                                                                   
 12  15.30  Halta& Lytta 2,0     - Fd Sörskogen          Bana 2 flyttas t bana 3 kl 17.03                                     
 22  15.30  Bandyrövarna         - BMW                   Bana 1                                     
 36  15.30  Åsens BK             - Utseendet             Bana 3                                     
 18  16.01  Enskede United       - Consentus Oil         Bana 3                                     
 26  16.01  BMW                  - Utseendet             Bana 1                                     
 28  16.01  Bandyrövarna         - Åsens BK              Bana 2                                     
  6  16.32  Enskede United       - Halta& Lytta 2,0      Bana 2                                     
 34  16.32  Consentus Oil        - Fd Sörskogen          Bana 3                                     
Datum  2019-11-17                                                                                   
  5  21.04  Fd Sörskogen         - BMW                   Bana 2                                     
 32  21.04  Åsens BK             - Consentus Oil         Bana 3                                     
 33  21.04  Rustas Rangers       - Bandyrövarna          Bana 1                                     
  8  21.35  Rustas Rangers       - Åsens BK              Bana 1                                     
 42  21.35  Halta& Lytta 2,0     - Enskede United        Bana 2                                     
 53  21.35  Bandyrövarna         - Fd Sörskogen          Bana 3                                     
 35  22.06  BMW                  - Halta& Lytta 2,0      Bana 1                                     
 54  22.06  Consentus Oil        - Enskede United        Bana 2                                     
Datum  2019-11-24                                                                                   
 56  15.30  Rustas Rangers       - BMW                   Bana 2                                     
 63  15.30  Enskede United       - Fd Sörskogen          Bana 3                                     
 66  15.30  Bandyrövarna         - Halta& Lytta 2,0      Bana 1                                     
 60  16.01  Enskede United       - Åsens BK              Bana 2                                     
 67  16.01  Fd Sörskogen         - Utseendet             Bana 3                                     
 69  16.01  Bandyrövarna         - Rustas Rangers        Bana 1                                     
 71  16.32  Halta& Lytta 2,0     - BMW                   Bana 2                                     
 72  16.32  Utseendet            - Åsens BK              Bana 3

Slutspel för
Alla lag förutom de lag som kommer på sista plats i Herr, Herr MV och Div 2 Dam
8 december
Herr A, Herr MV AB, Mixed AB, Damer div 2 AB och div 5 AB
15 december
Herr B, Damer div 1 AB, 3 AB och 4 AB