Sportfixaren
- Med Bollkontroll

Spelprogram innebandy – Herr div 3 tisdag utan målvakt

200105

IB Herr tis div 3                                                                                   
                                                                                                    
ABC United                 Svart         
Astrids                    Vit           
LB                         Svart         
Nature Cowboys             Röd           
Påhlmans                   Vit           
Team Chorda                Vit           
The Fit Team 2             Svart         
                                                                                                    
Datum  2020-01-28                                                                                   
  7  19.05  Astrids              - LB                    Bana 2                                     
 14  19.05  Team Chorda          - ABC United            Bana 1                                     
 10  19.35  Team Chorda          - LB                    Bana 2                                     
 19  19.35  Nature Cowboys       - The Fit Team 2        Bana 1                                     
 29  20.05  Nature Cowboys       - ABC United            Bana 1                                     
 36  20.05  The Fit Team 2       - Astrids               Bana 2                                     
Datum  2020-02-04                                                                                   
 13  20.35  LB                   - Nature Cowboys        Bana 2                                     
 16  20.35  Påhlmans             - Team Chorda           Bana 1                                     
  3  21.05  Påhlmans             - Astrids               Bana 2                                     
  8  21.05  ABC United           - Nature Cowboys        Bana 1                                     
 17  21.35  ABC United           - Astrids               Bana 1                                     
 31  21.35  LB                   - Team Chorda           Bana 2                                     
Datum  2020-02-18                                                                                   
 32  19.05  Astrids              - Nature Cowboys        Bana 1                                     
 39  19.05  LB                   - The Fit Team 2        Bana 2                                     
  6  19.35  Nature Cowboys       - Påhlmans              Bana 1                                     
 20  19.35  Astrids              - Team Chorda           Bana 2                                     
 26  20.05  Team Chorda          - The Fit Team 2        Bana 1                                     
 42  20.05  Påhlmans             - LB                    Bana 2                                     
Datum  2020-03-03                                                                                   
 15  20.35  Astrids              - The Fit Team 2        Bana 1                                     
 25  20.35  ABC United           - LB                    Bana 2                                     
 30  21.05  The Fit Team 2       - Påhlmans              Bana 2                                     
 41  21.05  Team Chorda          - Astrids               Bana 1                                     
 21  21.35  LB                   - Påhlmans              Bana 2                                     
 35  21.35  ABC United           - Team Chorda           Bana 1                                     
Datum  2020-03-10                                                                                   
 28  20.35  LB                   - Astrids               Bana 2                                     
 11  21.05  Nature Cowboys       - Astrids               Bana 2                                     
 34  21.35  Nature Cowboys       - LB                    Bana 2                                     
Datum  2020-03-17                                                                                   
  9  20.35  Påhlmans             - The Fit Team 2        Bana 1                                     
 12  21.05  ABC United           - Påhlmans              Bana 1                                     
 22  21.35  ABC United           - The Fit Team 2        Bana 1                                     
Datum  2020-03-24                                                                                   
 24  20.35  Astrids              - Påhlmans              Bana 2                                     
 38  21.05  Astrids              - ABC United            Bana 2                                     
 33  21.35  Påhlmans             - ABC United            Bana 2                                     
Datum  2020-03-31                                                                                   
  4  20.35  LB                   - ABC United            Bana 2                                     
 27  20.35  Påhlmans             - Nature Cowboys        Bana 1                                     
  1  21.05  The Fit Team 2       - ABC United            Bana 2                                     
 23  21.05  Nature Cowboys       - Team Chorda           Bana 1                                     
 18  21.35  The Fit Team 2       - LB                    Bana 2                                     
 37  21.35  Team Chorda          - Påhlmans              Bana 1                                     
Datum  2020-04-07                                                                                   
  2  19.05  Team Chorda          - Nature Cowboys        Bana 1                                     
  5  19.35  The Fit Team 2       - Team Chorda           Bana 1                                     
 40  20.05  The Fit Team 2       - Nature Cowboys        Bana 1                                     
Datum  2020-04-14
 X   20:05  The Fit Team 2       - Team Chorda           Bana 1                                     
 X   20:35  Astrids              - The Fit Team 2        Bana 1                                     
 X   21:05  Team Chorda          - Astrids               Bana 1                                     
 Datum  2020-04-21
 X   19.05  Påhlmans             - Nature Cowboys        Bana 1                                     
 X   19.35  ABC United           - LB                    Bana 2                                     
 X   20.05  Nature Cowboys       - ABC United            Bana 1
 X   20.05  LB                   - Påhlmans              Bana 2                                                                          
Slutspel för Herr Div 1-3, A slutspel den 5 maj och B slutspel den 12 maj 
Sportfixaren Cup tisdag spelas den 28 april