Sportfixaren
- Med Bollkontroll

Spelprogram innebandy – Herr div 2 tisdag utan målvakt

200120 OBS! Tisdag den 21jan omgång flyttas till 28 april!

IB Herr tis div 2                                                                                   
                                                                                                    
Albinoleffe                Blå           
B.Probert                  Svart         
Bananas IB                 Blå           
Boll & Beer                Vit           
Grephi                                                       
The Fit Team               Svart         
Tyskland                   Vit           
                                                                                                    
Datum  2020-02-04                                                                                   
  7  19.05  Tyskland             - Bananas IB            Bana 1                                     
 14  19.05  Boll & Beer          - The Fit Team          Bana 2                                     
 10  19.35  Boll & Beer          - Bananas IB            Bana 1                                     
 19  19.35  Albinoleffe          - B.Probert             Bana 2                                     
 29  20.05  Albinoleffe          - The Fit Team          Bana 2                                     
 36  20.05  B.Probert            - Tyskland              Bana 1                                     
Datum  2020-02-11                                                                                   
  4  20.35  Bananas IB           - The Fit Team          Bana 2                                     
 27  20.35  Grephi               - Albinoleffe           Bana 1                                     
  1  21.05  B.Probert            - The Fit Team          Bana 2                                     
 23  21.05  Albinoleffe          - Boll & Beer           Bana 1                                     
 18  21.35  B.Probert            - Bananas IB            Bana 1                                     
 37  21.35  Boll & Beer          - Grephi                Bana 2                                     
Datum  2020-03-03                                                                                   
 32  19.05  Tyskland             - Albinoleffe           Bana 2                                     
 42  19.05  Grephi               - Bananas IB            Bana 1                                     
 20  19.35  Tyskland             - Boll & Beer           Bana 2                                     
 39  19.35  Bananas IB           - B.Probert             Bana 1                                     
  6  20.05  Albinoleffe          - Grephi                Bana 2                                     
 26  20.05  Boll & Beer          - B.Probert             Bana 1                                     
Datum  2020-03-10                                                                                   
 24  20.35  Tyskland             - Grephi                Bana 1                                     
 33  21.05  Grephi               - The Fit Team          Bana 1                                     
 38  21.35  Tyskland             - The Fit Team          Bana 1                                     
Datum  2020-03-17                                                                                   
 11  19.05  Albinoleffe          - Tyskland              Bana 2                                     
 12  19.05  The Fit Team         - Grephi                Bana 1                                     
  9  19.35  Grephi               - B.Probert             Bana 1                                     
 34  19.35  Albinoleffe          - Bananas IB            Bana 2                                     
 22  20.05  The Fit Team         - B.Probert             Bana 1                                     
 28  20.05  Bananas IB           - Tyskland              Bana 2                                     
Datum  2020-03-24                                                                                   
 21  19.05  Bananas IB           - Grephi                Bana 1                                     
 41  19.05  Boll & Beer          - Tyskland              Bana 2                                     
 15  19.35  Tyskland             - B.Probert             Bana 2                                     
 35  19.35  The Fit Team         - Boll & Beer           Bana 1                                     
 25  20.05  The Fit Team         - Bananas IB            Bana 1                                     
 30  20.05  B.Probert            - Grephi                Bana 2                                     
Datum  2020-03-31                                                                                   
  2  19.05  Boll & Beer          - Albinoleffe           Bana 1                                     
 40  19.35  B.Probert            - Albinoleffe           Bana 1                                     
  5  20.05  B.Probert            - Boll & Beer           Bana 1                                     
Datum  2020-04-07
 X  20.35  Bananas IB            - Albinoleffe           Bana 2                                     
 X  20.35  Grephi                - Boll & Beer           Bana 1                                     
 X  21.05  Boll & Beer           - Bananas IB            Bana 1                                     
 X  21.05  Albinoleffe           - Grephi                Bana 2                                     
Datum  2020-04-21
 X   20:05  The Fit Team         - B.Probert             Bana 2                                     
 X   20:35  B.Probert            - Tyskland              Bana 1                                     
 X   21:05  Tyskland             - The Fit Team          Bana 1
Datum  2020-04-28   Ändrad hit från 21/1                                                                                
 13  20.35  Bananas IB           - Albinoleffe           Bana 2                                     
 16  20.35  Grephi               - Boll & Beer           Bana 1                                     
  3  21.05  Grephi               - Tyskland              Bana 1                                     
  8  21.05  The Fit Team         - Albinoleffe           Bana 2                                     
 17  21.35  The Fit Team         - Tyskland              Bana 2                                     
 31  21.35  Bananas IB           - Boll & Beer           Bana 1                                                                          
 
Slutspel för Herr Div 1-3, A slutspel den 5 maj och B slutspel den 12 maj 
Sportfixaren Cup tisdag spelas den 28 april