Sportfixaren
- Med Bollkontroll

Spelprogram innebandy – Herr div 1 utan målvakt våren 23

230102

IB Herr div 1                                                                                       
                                                                                                    
ABC                        Svart         
Absolut Gotland            Grön          
Boll & Beer                Vit           
Globe IF                   Svartröd      
Grephi                     Vit           
Hög Klubba IF              Svart         
SC Devils                  Röd           
Scrotum Boys               Vit           
Sköndals Norra IBK         Gul           
Team Oklart                Vit           
                                                                                                    
Datum  2023-01-22                                                                                   
  1  16.30  Globe IF             - Boll & Beer           Bana 3                                     
 19  16.30  Scrotum Boys         - SC Devils             Bana 2                                     
  4  17.00  Grephi               - Absolut Gotland       Bana 1                                     
  9  17.00  SC Devils            - Globe IF              Bana 3                                     
 18  17.00  Boll & Beer          - Sköndals Norra IBK    Bana 2                                     
  6  17.30  Boll & Beer          - Team Oklart           Bana 3                                     
  8  17.30  Scrotum Boys         - Hög Klubba IF         Bana 2                                     
 10  17.30  Absolut Gotland      - Sköndals Norra IBK    Bana 1                                     
  3  18.00  Team Oklart          - Scrotum Boys          Bana 2                                     
  5  18.00  Hög Klubba IF        - SC Devils             Bana 3                                     
  7  18.00  ABC                  - Grephi                Bana 1                                     
  2  18.30  Sköndals Norra IBK   - ABC                   Bana 1                                     
 17  18.30  Absolut Gotland      - Team Oklart           Bana 3                                     
 20  18.30  Grephi               - Hög Klubba IF         Bana 2                                     
Datum  2023-02-05                                                                                   
 26  14.30  Scrotum Boys         - Globe IF              Bana 2                                     
 27  14.30  Hög Klubba IF        - Absolut Gotland       Bana 1                                     
 28  14.30  ABC                  - Boll & Beer           Bana 3                                     
 22  15.00  Sköndals Norra IBK   - Hög Klubba IF         Bana 1                                     
 24  15.00  Boll & Beer          - Grephi                Bana 3                                     
 29  15.00  Team Oklart          - SC Devils             Bana 2                                     
 21  15.30  Globe IF             - Team Oklart           Bana 3                                     
 23  15.30  Absolut Gotland      - Scrotum Boys          Bana 1                                     
 25  15.30  SC Devils            - ABC                   Bana 2                                     
 16  16.00  ABC                  - Globe IF              Bana 2                                     
 30  16.00  Grephi               - Sköndals Norra IBK    Bana 3                                     
Datum  2023-02-19                                                                                   
 36  17.00  Grephi               - Team Oklart           Bana 2                                     
 38  17.00  Sköndals Norra IBK   - Globe IF              Bana 3                                     
 33  17.30  Team Oklart          - Hög Klubba IF         Bana 3                                     
 35  17.30  ABC                  - Scrotum Boys          Bana 1                                     
 37  17.30  SC Devils            - Absolut Gotland       Bana 2                                     
 15  18.00  Sköndals Norra IBK   - Scrotum Boys          Bana 3                                     
 31  18.00  Globe IF             - Grephi                Bana 2                                     
 34  18.00  Absolut Gotland      - Boll & Beer           Bana 1                                     
 32  18.30  Sköndals Norra IBK   - SC Devils             Bana 1                                     
 39  18.30  Boll & Beer          - Scrotum Boys          Bana 3                                     
 40  18.30  Hög Klubba IF        - ABC                   Bana 2                                     
Datum  2023-03-12                                                                                   
 42  14.30  Team Oklart          - Sköndals Norra IBK    Bana 3                                     
 44  14.30  Absolut Gotland      - ABC                   Bana 1                                     
 45  15.00  SC Devils            - Boll & Beer           Bana 3                                     
 46  15.00  Boll & Beer          - Globe IF              Bana 2                                     
 49  15.00  Absolut Gotland      - Grephi                Bana 1                                     
 41  15.30  Globe IF             - Hög Klubba IF         Bana 2                                     
 47  15.30  ABC                  - Sköndals Norra IBK    Bana 1                                     
 48  15.30  Scrotum Boys         - Team Oklart           Bana 3                                     
 43  16.00  Scrotum Boys         - Grephi                Bana 3                                     
 50  16.00  SC Devils            - Hög Klubba IF         Bana 2                                     
Datum  2023-03-26                                                                                   
 51  17.00  Team Oklart          - Boll & Beer           Bana 2                                     
 56  17.30  Boll & Beer          - Hög Klubba IF         Bana 1                                     
 57  17.30  Grephi               - SC Devils             Bana 3                                     
 59  17.30  ABC                  - Team Oklart           Bana 2                                     
 53  18.00  Hög Klubba IF        - Scrotum Boys          Bana 3                                     
 54  18.00  Globe IF             - SC Devils             Bana 2                                     
 55  18.00  Sköndals Norra IBK   - Absolut Gotland       Bana 1                                     
 52  18.30  Grephi               - ABC                   Bana 2                                     
 58  18.30  Absolut Gotland      - Globe IF              Bana 1                                     
 60  18.30  Scrotum Boys         - Sköndals Norra IBK    Bana 3                                     
Datum  2023-04-16                                                                                   
 61  14.30  Globe IF             - ABC                   Bana 3                                     
 62  14.30  Team Oklart          - Absolut Gotland       Bana 1                                     
 66  15.00  Team Oklart          - Globe IF              Bana 2                                     
 68  15.00  Scrotum Boys         - Absolut Gotland       Bana 1                                     
 69  15.00  Grephi               - Boll & Beer           Bana 3                                     
 63  15.30  Sköndals Norra IBK   - Boll & Beer           Bana 2                                     
 65  15.30  Hög Klubba IF        - Grephi                Bana 1                                     
 70  15.30  ABC                  - SC Devils             Bana 3                                     
 64  16.00  SC Devils            - Scrotum Boys          Bana 3                                     
 67  16.00  Hög Klubba IF        - Sköndals Norra IBK    Bana 2                                     
Datum  2023-04-30                                                                                   
 73  17.00  Boll & Beer          - ABC                   Bana 3                                     
 76  17.30  Grephi               - Globe IF              Bana 2                                     
 77  17.30  SC Devils            - Sköndals Norra IBK    Bana 1                                     
 80  17.30  Scrotum Boys         - ABC                   Bana 3                                     
 75  18.00  Sköndals Norra IBK   - Grephi                Bana 2                                     
 78  18.00  Hög Klubba IF        - Team Oklart           Bana 3                                     
 79  18.00  Boll & Beer          - Absolut Gotland       Bana 1                                     
 71  18.30  Globe IF             - Scrotum Boys          Bana 3                                     
 72  18.30  Absolut Gotland      - Hög Klubba IF         Bana 1                                     
 74  18.30  SC Devils            - Team Oklart           Bana 2                                     
Datum  2023-05-14                                                                                   
 11  14.00  Hög Klubba IF        - Boll & Beer           Bana 1                                     
 13  14.00  Globe IF             - Absolut Gotland       Bana 2                                     
 14  14.00  Team Oklart          - ABC                   Bana 3                                     
 84  14.30  Scrotum Boys         - Boll & Beer           Bana 1                                     
 87  14.30  Sköndals Norra IBK   - Team Oklart           Bana 3                                     
 89  14.30  ABC                  - Absolut Gotland       Bana 2                                     
 83  15.00  Globe IF             - Sköndals Norra IBK    Bana 3                                     
 88  15.00  Grephi               - Scrotum Boys          Bana 1                                     
 90  15.00  Boll & Beer          - SC Devils             Bana 2                                     
 81  15.30  Team Oklart          - Grephi                Bana 3                                     
 82  15.30  Absolut Gotland      - SC Devils             Bana 1                                     
 85  15.30  ABC                  - Hög Klubba IF         Bana 2                                     
 12  16.00  SC Devils            - Grephi                Bana 2                                     
 86  16.00  Hög Klubba IF        - Globe IF              Bana 3                                     
Datum  2023-05-28                                                                                  
Slutspel A&B för lag på 1-8e plats, lag 9-10 har spelat klart