Sportfixaren
- Med Bollkontroll

Spelprogram innebandy – Herr div 1 utan målvakt våren 2020

200101

IB Herr div 1                                                                                       
                                                                                                    
Björklunds Åkeri           Svart         
Globe IF                   Svartröd      
Hög klubba IF              Svart         
Jim´s Gäng                 Svart         
Noll Karaktär              Vit           
Probert 24                 Svart         
Rönisch Bööj               Orange          
SC Devils                  Röd           
Sköndals Norra IBK         Gul           
                                                                                                    
Datum  2020-01-26                                                                                   
 14  16.32  Sköndals Norra IBK   - Jim´s Gäng            Bana 1                                     
 49  16.32  Globe IF             - Björklunds Åkeri      Bana 2                                     
 51  16.32  Probert 24           - Rönisch Bööj          Bana 3                                     
 52  16.32  Hög klubba IF        - SC Devils             Bana 4                                     
 39  17.03  Rönisch Bööj         - Hög klubba IF         Bana 4                                     
 40  17.03  Probert 24           - Jim´s Gäng            Bana 3                                     
 47  17.03  SC Devils            - Globe IF              Bana 2                                     
 64  17.03  Björklunds Åkeri     - Sköndals Norra IBK    Bana 1                                     
Datum  2020-02-09                                                                                   
  1  16.32  Sköndals Norra IBK   - SC Devils             Bana 4                                     
  3  16.32  Hög klubba IF        - Rönisch Bööj          Bana 2                                     
 29  16.32  Probert 24           - Globe IF              Bana 3                                     
 31  16.32  Jim´s Gäng           - Noll Karaktär         Bana 1                                     
  9  17.03  Probert 24           - Sköndals Norra IBK    Bana 4                                     
 20  17.03  Globe IF             - Rönisch Bööj          Bana 3                                     
 57  17.03  Hög klubba IF        - Jim´s Gäng            Bana 2                                     
 70  17.03  Noll Karaktär        - SC Devils             Bana 1                                     
Datum  2020-02-16                                                                                   
  2  15.30  Noll Karaktär        - Björklunds Åkeri      Bana 2                                     
  7  15.30  SC Devils            - Jim´s Gäng            Bana 1                                     
 15  15.30  Rönisch Bööj         - Probert 24            Bana 3                                     
 30  15.30  Hög klubba IF        - Sköndals Norra IBK    Bana 4                                     
  4  16.01  Jim´s Gäng           - Probert 24            Bana 1                                     
 17  16.01  Noll Karaktär        - Sköndals Norra IBK    Bana 4                                     
 19  16.01  Hög klubba IF        - Björklunds Åkeri      Bana 2                                     
 25  16.01  SC Devils            - Rönisch Bööj          Bana 3                                     
Datum  2020-03-01                                                                                   
 11  16.32  Globe IF             - SC Devils             Bana 4                                     
 21  16.32  Jim´s Gäng           - Hög klubba IF         Bana 3                                     
 23  16.32  Rönisch Bööj         - Noll Karaktär         Bana 2                                     
 24  16.32  Björklunds Åkeri     - Probert 24            Bana 1                                     
 10  17.03  Jim´s Gäng           - Rönisch Bööj          Bana 2                                     
 13  17.03  Björklunds Åkeri     - Globe IF              Bana 4                                     
 16  17.03  SC Devils            - Hög klubba IF         Bana 3                                     
 27  17.03  Noll Karaktär        - Probert 24            Bana 1                                     
Datum  2020-03-15                                                                                   
 46  16.32  Rönisch Bööj         - Jim´s Gäng            Bana 2                                     
 48  16.32  Noll Karaktär        - Hög klubba IF         Bana 1                                     
 58  16.32  Globe IF             - Sköndals Norra IBK    Bana 3                                     
 68  16.32  SC Devils            - Björklunds Åkeri      Bana 4                                     
 37  17.03  SC Devils            - Sköndals Norra IBK    Bana 3                                     
 55  17.03  Björklunds Åkeri     - Hög klubba IF         Bana 1                                     
 59  17.03  Noll Karaktär        - Rönisch Bööj          Bana 2                                     
 62  17.03  Jim´s Gäng           - Globe IF              Bana 4                                     
Datum  2020-03-22                                                                                   
 12  15.30  Hög klubba IF        - Noll Karaktär         Bana 4                                     
 18  15.30  Probert 24           - SC Devils             Bana 1                                     
 22  15.30  Sköndals Norra IBK   - Globe IF              Bana 3                                     
 36  15.30  Björklunds Åkeri     - Jim´s Gäng            Bana 2                                     
  6  16.01  Probert 24           - Hög klubba IF         Bana 1                                     
 26  16.01  Globe IF             - Jim´s Gäng            Bana 4                                     
 28  16.01  Sköndals Norra IBK   - Björklunds Åkeri      Bana 3                                     
 34  16.01  SC Devils            - Noll Karaktär         Bana 2                                     
Datum  2020-03-29
OBS! Nytt spelschema för 29 mars!
Spelprogram sö 29mars                                                                                   
  8  16.32  Rönisch Bööj         - Björklunds Åkeri      Bana 3 Utgår                                    
 35  16.32  Globe IF             - Hög klubba IF         Bana 2                                     
 53  16.32  Sköndals Norra IBK   - Noll Karaktär         Bana 1                                     
 54  16.32  SC Devils            - Probert 24            Bana 4                                     
  5  17.03  Noll Karaktär        - Globe IF              Bana 2                                     
 32  17.03  Björklunds Åkeri     - SC Devils             Bana 3                                     
 33  17.03  Rönisch Bööj         - Sköndals Norra IBK    Bana 1 Utgår                                    
 42  17.03  Hög klubba IF        - Probert 24            Bana 4                                     
Datum  2020-04-05                                                                                   
 38  19.07  Björklunds Åkeri     - Noll Karaktär         Bana 3                                     
 50  19.07  Jim´s Gäng           - Sköndals Norra IBK    Bana 1                                     
 61  19.07  Rönisch Bööj         - SC Devils             Bana 4 Utgår                                     
 65  19.07  Globe IF             - Probert 24            Bana 2                                     
 41  19.38  Globe IF             - Noll Karaktär         Bana 2                                     
 43  19.38  Jim´s Gäng           - SC Devils             Bana 3                                      
 44  19.38  Björklunds Åkeri     - Rönisch Bööj          Bana 4 Utgår                                    
 45  19.38  Sköndals Norra IBK   - Probert 24            Bana 1                                     
Datum  2020-04-19                                                                                   
 56  16.32  Rönisch Bööj         - Globe IF              Bana 2 Utgår                                    
 63  16.32  Probert 24           - Noll Karaktär         Bana 3                                     
 66  16.32  Sköndals Norra IBK   - Hög klubba IF         Bana 1                                     
 72  16.32  Jim´s Gäng           - Björklunds Åkeri      Bana 4                                     
 60  17.03  Probert 24           - Björklunds Åkeri      Bana 3                                     
 67  17.03  Noll Karaktär        - Jim´s Gäng            Bana 4                                     
 69  17.03  Sköndals Norra IBK   - Rönisch Bööj          Bana 2 Utgår                                    
 71  17.03  Hög klubba IF        - Globe IF              Bana 1                                     

Slutspel för alla lag förutom de lag som kommer på sista plats. 
Div 1 dam spelar alla slutspel

3 maj
Herr, Herr MV, Mixed, Damer div 2

10 maj
Damer div 1, 3 och 4