Sportfixaren
- Med Bollkontroll

Spelprogram innebandy – Herr div 1 utan målvakt hösten 2021

210819

IB Herr div 1                                                                                       
                                                                                                    
Absolut Gotland            Grön          
Globe IF                   Svartröd      
Grephi                     Vit           
Hög klubba IF              Svart         
Probert 24                 Svart         
Påhlmans                   Blå           
SC Devils                  Röd           
Sköndals Norra IBK         Gul           
Team Oklart                Vit           
                                                                                                    
Datum  2021-08-22                                                                                   
 70  14.00  Absolut Gotland      - SC Devils             Bana 1                                     
  1  14.30  Sköndals Norra IBK   - SC Devils             Bana 1                                     
  3  14.30  Hög klubba IF        - Påhlmans              Bana 2                                     
 31  14.30  Grephi               - Absolut Gotland       Bana 3                                     
  9  15.00  Team Oklart          - Sköndals Norra IBK    Bana 2                                     
 20  15.00  Globe IF             - Påhlmans              Bana 3                                     
 57  15.00  Hög klubba IF        - Grephi                Bana 1                                     
 29  15.30  Team Oklart          - Globe IF              Bana 3                                     
Datum  2021-09-05                                                                                   
 50  15.00  Grephi               - Sköndals Norra IBK    Bana 1                                     
 41  15.30  Globe IF             - Absolut Gotland       Bana 1                                     
 45  15.30  Sköndals Norra IBK   - Team Oklart           Bana 3                                     
 61  15.30  Påhlmans             - SC Devils             Bana 2                                     
 38  16.00  Probert 24           - Absolut Gotland       Bana 1                                     
 43  16.00  Grephi               - SC Devils             Bana 2                                     
 65  16.00  Globe IF             - Team Oklart           Bana 3                                     
 44  16.30  Probert 24           - Påhlmans              Bana 3                                     
Datum  2021-09-12                                                                                   
  6  13.30  Team Oklart          - Hög klubba IF         Bana 2                                     
 34  13.30  SC Devils            - Absolut Gotland       Bana 1                                     
 18  14.00  Team Oklart          - SC Devils             Bana 3                                     
 26  14.00  Globe IF             - Grephi                Bana 2                                     
 28  14.00  Sköndals Norra IBK   - Probert 24            Bana 1                                     
 12  14.30  Hög klubba IF        - Absolut Gotland       Bana 1                                     
 22  14.30  Sköndals Norra IBK   - Globe IF              Bana 2                                     
 36  14.30  Probert 24           - Grephi                Bana 3                                     
Datum  2021-09-19                                                                                   
  7  15.30  SC Devils            - Grephi                Bana 2                                     
 15  15.30  Påhlmans             - Team Oklart           Bana 3                                     
  2  16.00  Absolut Gotland      - Probert 24            Bana 1                                     
  4  16.00  Grephi               - Team Oklart           Bana 2                                     
 30  16.00  Hög klubba IF        - Sköndals Norra IBK    Bana 3                                     
 17  16.30  Absolut Gotland      - Sköndals Norra IBK    Bana 1                                     
 19  16.30  Hög klubba IF        - Probert 24            Bana 2                                     
 25  16.30  SC Devils            - Påhlmans              Bana 3                                     
Datum  2021-10-03                                                                                   
 13  14.00  Probert 24           - Globe IF              Bana 1                                     
 11  14.30  Globe IF             - SC Devils             Bana 2                                     
 21  14.30  Grephi               - Hög klubba IF         Bana 1                                     
 23  14.30  Påhlmans             - Absolut Gotland       Bana 3                                     
 10  15.00  Grephi               - Påhlmans              Bana 2                                     
 16  15.00  SC Devils            - Hög klubba IF         Bana 1                                     
 24  15.00  Probert 24           - Team Oklart           Bana 3                                     
 27  15.30  Absolut Gotland      - Team Oklart           Bana 3                                     
Datum  2021-10-17                                                                                   
 46  15.30  Påhlmans             - Grephi                Bana 3                                     
 55  15.30  Probert 24           - Hög klubba IF         Bana 2                                     
 37  16.00  SC Devils            - Sköndals Norra IBK    Bana 1                                     
 59  16.00  Absolut Gotland      - Påhlmans              Bana 2                                     
 62  16.00  Grephi               - Globe IF              Bana 3                                     
 48  16.30  Absolut Gotland      - Hög klubba IF         Bana 2                                     
 58  16.30  Globe IF             - Sköndals Norra IBK    Bana 3                                     
 68  16.30  SC Devils            - Probert 24            Bana 1                                     
Datum  2021-10-31                                                                                   
 35  15.00  Globe IF             - Hög klubba IF         Bana 1                                     
  8  15.30  Påhlmans             - Probert 24            Bana 2                                     
 42  15.30  Hög klubba IF        - Team Oklart           Bana 1                                     
 53  15.30  Sköndals Norra IBK   - Absolut Gotland       Bana 3                                     
  5  16.00  Absolut Gotland      - Globe IF              Bana 3                                     
 32  16.00  Probert 24           - SC Devils             Bana 1                                     
 33  16.00  Påhlmans             - Sköndals Norra IBK    Bana 2                                     
 54  16.30  SC Devils            - Team Oklart           Bana 3                                     
Datum  2021-11-14                                                                                   
 39  15.30  Påhlmans             - Hög klubba IF         Bana 3                                     
 40  15.30  Team Oklart          - Grephi                Bana 2                                     
 47  16.00  SC Devils            - Globe IF              Bana 3                                     
 51  16.00  Team Oklart          - Påhlmans              Bana 2                                     
 64  16.00  Probert 24           - Sköndals Norra IBK    Bana 1                                     
 14  16.30  Sköndals Norra IBK   - Grephi                Bana 3                                     
 49  16.30  Globe IF             - Probert 24            Bana 2                                     
 52  16.30  Hög klubba IF        - SC Devils             Bana 1                                     
Datum  2021-11-28                                                                                   
 71  14.00  Hög klubba IF        - Globe IF              Bana 1                                     
 56  14.30  Påhlmans             - Globe IF              Bana 2                                     
 63  14.30  Team Oklart          - Absolut Gotland       Bana 3                                     
 66  14.30  Sköndals Norra IBK   - Hög klubba IF         Bana 1                                     
 60  15.00  Team Oklart          - Probert 24            Bana 3                                     
 67  15.00  Absolut Gotland      - Grephi                Bana 1                                     
 69  15.00  Sköndals Norra IBK   - Påhlmans              Bana 2                                     
 72  15.30  Grephi               - Probert 24            Bana 3                                     
 Datum  2021-12-12
Slutspel A&B  Inget slutspel för det lag som kom 9:a i serien