Sportfixaren
- Med Bollkontroll

Spelprogram innebandy – Herr div 1 tisdag utan målvakt

Höst 2020

Albinoleffe           Blå           
Boll & Beer                Vit           
IFK Spaden                 Lila          
Jobway                     Orange        
Probert 24                 Svart         
Sparka & Spring            Vit           
The Fit Team 1             Svart         
Vilse i Pannkakan          Orange        
                                                                                                    
Datum  2020-09-01                                                                                   
  3  20.05  Sparka & Spring      - Probert 24            Bana 4                                     
  4  20.05  Jobway               - Albinoleffe           Bana 5                                     
  1  20.35  IFK Spaden           - The Fit Team 1        Bana 4                                     
  8  20.35  Jobway               - Probert 24            Bana 5                                     
  2  21.05  Boll & Beer          - Vilse i Pannkakan     Bana 4                                     
  7  21.05  Sparka & Spring      - The Fit Team 1        Bana 5                                     
  5  21.35  Vilse i Pannkakan    - IFK Spaden            Bana 5                                     
  6  21.35  Albinoleffe          - Boll & Beer           Bana 4                                     
Datum  2020-09-15                                                                                   
 10  20.05  Boll & Beer          - Jobway                Bana 4                                     
 11  20.05  The Fit Team 1       - Vilse i Pannkakan     Bana 5                                     
 13  20.35  Sparka & Spring      - Boll & Beer           Bana 4                                     
 15  20.35  The Fit Team 1       - Albinoleffe           Bana 5                                     
 14  21.05  IFK Spaden           - Jobway                Bana 4                                     
 16  21.05  Vilse i Pannkakan    - Probert 24            Bana 5                                     
  9  21.35  IFK Spaden           - Sparka & Spring       Bana 5                                     
 12  21.35  Probert 24           - Albinoleffe           Bana 4                                     
Datum  2020-09-29                                                                                   
 20  20.05  Probert 24           - IFK Spaden            Bana 4                                     
 21  20.05  Vilse i Pannkakan    - Albinoleffe           Bana 5                                     
 23  20.35  The Fit Team 1       - Probert 24            Bana 5                                     
 24  20.35  IFK Spaden           - Boll & Beer           Bana 4                                     
 17  21.05  Albinoleffe          - Sparka & Spring       Bana 4                                     
 18  21.05  Jobway               - Vilse i Pannkakan     Bana 5                                     
 19  21.35  Boll & Beer          - The Fit Team 1        Bana 4                                     
 22  21.35  Sparka & Spring      - Jobway                Bana 5                                     
Datum  2020-10-13                                                                                   
 25  20.05  Vilse i Pannkakan    - Sparka & Spring       Bana 5                                     
 28  20.05  Probert 24           - Boll & Beer           Bana 4                                     
 30  20.35  Vilse i Pannkakan    - Boll & Beer           Bana 4                                     
 31  20.35  Probert 24           - Sparka & Spring       Bana 5                                     
 29  21.05  The Fit Team 1       - IFK Spaden            Bana 4                                     
 32  21.05  Albinoleffe          - Jobway                Bana 5                                     
 26  21.35  Jobway               - The Fit Team 1        Bana 4                                     
 27  21.35  Albinoleffe          - IFK Spaden            Bana 5                                     
Datum  2020-10-27                                                                                   
 33  20.05  IFK Spaden           - Vilse i Pannkakan     Bana 4                                     
 35  20.05  The Fit Team 1       - Sparka & Spring       Bana 5                                     
 37  20.35  Sparka & Spring      - IFK Spaden            Bana 4                                     
 39  20.35  Vilse i Pannkakan    - The Fit Team 1        Bana 5                                     
 38  21.05  Jobway               - Boll & Beer           Bana 4                                     
 40  21.05  Albinoleffe          - Probert 24            Bana 5                                     
 34  21.35  Boll & Beer          - Albinoleffe           Bana 4                                     
 36  21.35  Probert 24           - Jobway                Bana 5                                     
Datum  2020-11-10                                                                                   
 41  20.05  Boll & Beer          - Sparka & Spring       Bana 4                                     
 43  20.05  Albinoleffe          - The Fit Team 1        Bana 5                                     
 45  20.35  Sparka & Spring      - Albinoleffe           Bana 5                                     
 47  20.35  The Fit Team 1       - Boll & Beer           Bana 4                                     
 46  21.05  Vilse i Pannkakan    - Jobway                Bana 5                                     
 48  21.05  IFK Spaden           - Probert 24            Bana 4                                     
 42  21.35  Jobway               - IFK Spaden            Bana 4                                     
 44  21.35  Probert 24           - Vilse i Pannkakan     Bana 5                                     
Datum  2020-11-24                                                                                   
 51  20.05  Probert 24           - The Fit Team 1        Bana 5                                     
 52  20.05  Boll & Beer          - IFK Spaden            Bana 4                                     
 54  20.35  The Fit Team 1       - Jobway                Bana 5                                     
 55  20.35  IFK Spaden           - Albinoleffe           Bana 4                                     
 53  21.05  Sparka & Spring      - Vilse i Pannkakan     Bana 5                                     
 56  21.05  Boll & Beer          - Probert 24            Bana 4                                     
 49  21.35  Albinoleffe          - Vilse i Pannkakan     Bana 5                                     
 50  21.35  Jobway               - Sparka & Spring       Bana 4                                     

Slutspel för div 1 tisdag, 8 december