Sportfixaren
- Med Bollkontroll

Spelprogram innebandy – Herr div 1 tisdag utan målvakt

200120 OBS! Tisdag den 21jan omgång flyttas till 28 april!

IB Herr tis div 1                                                                                   
                                                                                                    
Bandybästarna              Svartvit      
IFK Spaden                 Lila          
Jobway                     Blå        
Mercur                     Vit           
Probert 24                 Svart         
Sparka & Spring            Vit           
Vilse i Pannkakan          Orange                                                                                                          

Datum  2020-01-28                                                                                   
  7  20.35  Probert 24           - Jobway                Bana 1                                     
 14  20.35  Bandybästarna        - IFK Spaden            Bana 2                                     
 10  21.05  Bandybästarna        - Jobway                Bana 2                                     
 19  21.05  Vilse i Pannkakan    - Mercur                Bana 1                                     
 29  21.35  Vilse i Pannkakan    - IFK Spaden            Bana 2                                     
 36  21.35  Mercur               - Probert 24            Bana 1                                     
Datum  2020-02-11                                                                                   
  4  19.05  Jobway               - IFK Spaden            Bana 1                                     
 27  19.05  Sparka & Spring      - Vilse i Pannkakan     Bana 2                                     
  1  19.35  Mercur               - IFK Spaden            Bana 1                                     
 23  19.35  Vilse i Pannkakan    - Bandybästarna         Bana 2                                     
 18  20.05  Mercur               - Jobway                Bana 2                                     
 37  20.05  Bandybästarna        - Sparka & Spring       Bana 1                                     
Datum  2020-02-18                                                                                   
 25  20.35  IFK Spaden           - Jobway                Bana 1                                     
 41  20.35  Bandybästarna        - Probert 24            Bana 2                                     
 15  21.05  Probert 24           - Mercur                Bana 1                                     
 21  21.05  Jobway               - Sparka & Spring       Bana 2                                     
 30  21.35  Mercur               - Sparka & Spring       Bana 2                                     
 35  21.35  IFK Spaden           - Bandybästarna         Bana 1                                     
Datum  2020-03-10                                                                                   
 20  19.05  Probert 24           - Bandybästarna         Bana 1                                     
 42  19.05  Sparka & Spring      - Jobway                Bana 2                                     
 26  19.35  Bandybästarna        - Mercur                Bana 1                                     
 32  19.35  Probert 24           - Vilse i Pannkakan     Bana 2                                     
  6  20.05  Vilse i Pannkakan    - Sparka & Spring       Bana 1                                     
 39  20.05  Jobway               - Mercur                Bana 2                                     
Datum  2020-03-17                                                                                   
 34  20.35  Vilse i Pannkakan    - Jobway                Bana 2                                     
 28  21.05  Jobway               - Probert 24            Bana 2                                     
 11  21.35  Vilse i Pannkakan    - Probert 24            Bana 2                                     
Datum  2020-03-24                                                                                   
  2  20.35  Bandybästarna        - Vilse i Pannkakan     Bana 1                                     
 40  21.05  Mercur               - Vilse i Pannkakan     Bana 1                                     
  5  21.35  Mercur               - Bandybästarna         Bana 1                                     
Datum  2020-03-31                                                                                   
  9  19.05  Sparka & Spring      - Mercur                Bana 2                                     
 22  19.35  IFK Spaden           - Mercur                Bana 2                                     
 33  20.05  Sparka & Spring      - IFK Spaden            Bana 2                                     
Datum  2020-04-07                                                                                   
 12  19.05  IFK Spaden           - Sparka & Spring       Bana 2                                     
 24  19.35  Probert 24           - Sparka & Spring       Bana 2                                     
 38  20.05  Probert 24           - IFK Spaden            Bana 2
Datum  2020-04-14
 X   19:05  Sparka & Spring      - Vilse i Pannkakan     Bana 1                                     
 X   19:05  Bandybästarna        - Probert 24            Bana 2                                     
 X   19:35  Probert 24           - Sparka & Spring       Bana 1                                     
 X   19:35  Vilse i Pannkakan    - Bandybästarna         Bana 2                                     
 X   20:05  Mercur               - Jobway                Bana 2                                     
 X   20:35  Jobway               - IFK Spaden            Bana 2
 X   21:05  IFK Spaden           - Mercur                Bana 2
Datum  2020-04-28   Ändrad hit från 21/1       
 13  19.05  Jobway               - Vilse i Pannkakan     Bana 2                                     
 16  19.05  Sparka & Spring      - Bandybästarna         Bana 1                                     
  3  19.35  Sparka & Spring      - Probert 24            Bana 1                                     
  8  19.35  IFK Spaden           - Vilse i Pannkakan     Bana 2                                     
 17  20.05  IFK Spaden           - Probert 24            Bana 1                                     
 31  20.05  Jobway               - Bandybästarna         Bana 2                                     
                                                                       
Slutspel för Herr Div 1-3, A slutspel den 5 maj och B slutspel den 12 maj 
Sportfixaren Cup tisdag spelas den 28 april