Sportfixaren
- Med Bollkontroll

Spelprogram innebandy – Herr div 1 med målvakt våren 2020

200207

Herrar div 1 mv                                                                                     
                                                                                                    
Bandyrövarna               Blå           
BMW                        Svart         
Consentus Oil              Blå           
Enskede United             Rödsvart      
Jobzone                    Svart           
Halta& Lytta 2,0           Vit           
Rustas Rangers             Blå           
Utseendet                  Svart         
Åsens BK                   Röd           
                                                                                                    
Datum  2020-01-26                                                                                   
 14  15.30  Bandyrövarna         - Utseendet             Bana 1                                     
 49  15.30  BMW                  - Åsens BK              Bana 2                                     
 51  15.30  Enskede United       - Rustas Rangers        Bana 4                                     
 52  15.30  Halta& Lytta 2,0     - Consentus Oil         Bana 3                                     
 39  16.01  Rustas Rangers       - Halta& Lytta 2,0      Bana 4                                     
 40  16.01  Enskede United       - Utseendet             Bana 3                                     
 47  16.01  Consentus Oil        - BMW                   Bana 2                                     
 64  16.01  Åsens BK             - Bandyrövarna          Bana 1                                     
Datum  2020-02-02                                                                                   
  1  15.30  Bandyrövarna         - Consentus Oil         Bana 1                                     
  3  15.30  Halta& Lytta 2,0     - Rustas Rangers        Bana 3                                     
 29  15.30  Enskede United       - BMW                   Bana 2                                     
 31  15.30  Utseendet            - Jobzone               Bana 4                                     
  9  16.01  Enskede United       - Bandyrövarna          Bana 1                                     
 20  16.01  BMW                  - Rustas Rangers        Bana 2                                     
 57  16.01  Halta& Lytta 2,0     - Utseendet             Bana 3                                     
 70  16.01  Jobzone              - Consentus Oil         Bana 4                                     
Datum  2020-02-09                                                                                   
  2  15.30  Jobzone              - Åsens BK              Bana 1                                     
  7  15.30  Consentus Oil        - Utseendet             Bana 2                                     
Datum  2020-03-01                                                                                   
 38  15.30  Åsens BK             - Jobzone               Bana 2                                     
 50  15.30  Utseendet            - Bandyrövarna          Bana 3                                     
 61  15.30  Rustas Rangers       - Consentus Oil         Bana 4                                     
 65  15.30  BMW                  - Enskede United        Bana 1                                     
 41  16.01  BMW                  - Jobzone               Bana 1                                     
 43  16.01  Utseendet            - Consentus Oil         Bana 2                                     
 44  16.01  Åsens BK             - Rustas Rangers        Bana 3                                     
 45  16.01  Bandyrövarna         - Enskede United        Bana 4                                     
Datum  2020-03-08                                                                                   
 11  15.30  BMW                  - Consentus Oil         Bana 1                                     
 21  15.30  Utseendet            - Halta& Lytta 2,0      Bana 2                                     
 23  15.30  Rustas Rangers       - Jobzone               Bana 3                                     
 24  15.30  Åsens BK             - Enskede United        Bana 4                                     
 10  16.01  Utseendet            - Rustas Rangers        Bana 3                                     
 13  16.01  Åsens BK             - BMW                   Bana 1                                     
 16  16.01  Consentus Oil        - Halta& Lytta 2,0      Bana 2                                     
 27  16.01  Jobzone              - Enskede United        Bana 4                                     
Datum  2020-03-15                                                                                   
 30  14.50  Halta& Lytta 2,0     - Bandyrövarna          Bana 1 Flyttad från 9/2                                    
 15  14.50  Rustas Rangers       - Enskede United        Bana 2 Flyttad från 9/2                                    
 46  15.30  Rustas Rangers       - Utseendet             Bana 2                                     
 48  15.30  Jobzone              - Halta& Lytta 2,0      Bana 1                                     
 58  15.30  BMW                  - Bandyrövarna          Bana 3                                     
 68  15.30  Consentus Oil        - Åsens BK              Bana 4                                     
 37  16.01  Consentus Oil        - Bandyrövarna          Bana 3                                     
 55  16.01  Åsens BK             - Halta& Lytta 2,0      Bana 1                                     
 59  16.01  Jobzone              - Rustas Rangers        Bana 2                                     
 62  16.01  Utseendet            - BMW                   Bana 4                                     
Datum  2020-03-29
OBS! Nytt spelschema för 29 mars!
Spelprogram sö 29mars                                                                                   
 19  14.50  Halta& Lytta 2,0     - Åsens BK              Bana 1  Flyttad från 9/2                                   
  4  14.50  Utseendet            - Enskede United        Bana 2  Flyttad från 9/2                                   
 25  14.50  Consentus Oil        - Rustas Rangers        Bana 3  Flyttad från 9/2                                   
 17  14.50  Jobzone              - Bandyrövarna          Bana 4  Flyttad från 9/2                                   
 12  15.30  Halta& Lytta 2,0     - Jobzone               Bana 3                                     
 18  15.30  Enskede United       - Consentus Oil         Bana 2                                     
 22  15.30  Bandyrövarna         - BMW                   Bana 4                                     
 36  15.30  Åsens BK             - Utseendet             Bana 1                                     
  6  16.01  Enskede United       - Halta& Lytta 2,0      Bana 1                                     
 26  16.01  BMW                  - Utseendet             Bana 4                                     
 28  16.01  Bandyrövarna         - Åsens BK              Bana 3                                     
 34  16.01  Consentus Oil        - Jobzone               Bana 2                                     
Datum  2020-04-19                                                                                   
  8  15.30  Rustas Rangers       - Åsens BK              Bana 1                                     
 35  15.30  BMW                  - Halta& Lytta 2,0      Bana 3                                     
 53  15.30  Bandyrövarna         - Jobzone               Bana 2                                     
 54  15.30  Consentus Oil        - Enskede United        Bana 4                                     
  5  16.01  Jobzone              - BMW                   Bana 4                                     
 32  16.01  Åsens BK             - Consentus Oil         Bana 1                                     
 33  16.01  Rustas Rangers       - Bandyrövarna          Bana 2                                     
 42  16.01  Halta& Lytta 2,0     - Enskede United        Bana 3                                     
Datum  2020-04-26                                                                                   
 56  15.30  Rustas Rangers       - BMW                   Bana 4                                     
 63  15.30  Enskede United       - Jobzone               Bana 2                                     
 66  15.30  Bandyrövarna         - Halta& Lytta 2,0      Bana 1                                     
 72  15.30  Utseendet            - Åsens BK              Bana 3                                     
 60  16.01  Enskede United       - Åsens BK              Bana 4                                     
 67  16.01  Jobzone              - Utseendet             Bana 3                                     
 69  16.01  Bandyrövarna         - Rustas Rangers        Bana 2                                     
 71  16.01  Halta& Lytta 2,0     - BMW                   Bana 1                                     


Slutspel för alla lag förutom de lag som kommer på sista plats. 
Div 1 dam spelar alla lag slutspel

3 maj
Herr, Herr MV, Mixed, Damer div 2

10 maj
Damer div 1, 3 och 4