Sportfixaren
- Med Bollkontroll

Spelprogram innebandy – Damer div 1 hösten 2020

200816

I Damer div 1                                                                                       
                                                                                                    
Corall Squad               Korall        
Ekerö Queens               Orange        
F.F.F                      Blå           
Guldtackorna               Svart         
SPIK                       Vit           
Sthlm Innebandygäris       Lila          
The Substitutes            Grön          
Woodridge                  Vit           
                                                                                                    
Datum  2020-09-06                                                                                   
  1  15.30  Corall Squad         - Woodridge             Bana 1                                     
  3  15.30  Ekerö Queens         - SPIK                  Bana 2                                     
  4  15.30  Guldtackorna         - Sthlm Innebandygäris  Bana 3                                     
  5  16.01  The Substitutes      - Corall Squad          Bana 3                                     
  6  16.01  Sthlm Innebandygäris - F.F.F                 Bana 2                                     
  7  16.01  Ekerö Queens         - Woodridge             Bana 1                                     
  2  16.32  F.F.F                - The Substitutes       Bana 3                                     
  8  16.32  Guldtackorna         - SPIK                  Bana 2                                     
Datum  2020-09-20                                                                                   
 13  16.32  Ekerö Queens         - F.F.F                 Bana 1                                     
  9  17.03  Corall Squad         - Ekerö Queens          Bana 3                                     
 10  17.03  F.F.F                - Guldtackorna          Bana 2                                     
 16  17.03  The Substitutes      - SPIK                  Bana 1                                     
 11  17.34  Woodridge            - The Substitutes       Bana 1                                     
 12  17.34  SPIK                 - Sthlm Innebandygäris  Bana 2                                     
 14  17.34  Corall Squad         - Guldtackorna          Bana 3                                     
 15  18.05  Woodridge            - Sthlm Innebandygäris  Bana 2                                     
Datum  2020-10-04                                                                                   
 17  18.05  Sthlm Innebandygäris - Ekerö Queens          Bana 2                                     
 18  18.05  Guldtackorna         - The Substitutes       Bana 3                                     
 19  18.36  F.F.F                - Woodridge             Bana 1                                     
 20  18.36  SPIK                 - Corall Squad          Bana 2                                     
 21  18.36  The Substitutes      - Sthlm Innebandygäris  Bana 3                                     
 22  19.07  Ekerö Queens         - Guldtackorna          Bana 2                                     
 23  19.07  Woodridge            - SPIK                  Bana 1                                     
 24  19.07  Corall Squad         - F.F.F                 Bana 3                                     
Datum  2020-10-18                                                                                   
 29  15.30  Woodridge            - Corall Squad          Bana 2                                     
 31  15.30  SPIK                 - Ekerö Queens          Bana 3                                     
 32  15.30  Sthlm Innebandygäris - Guldtackorna          Bana 1                                     
 25  16.01  The Substitutes      - Ekerö Queens          Bana 2                                     
 26  16.01  Guldtackorna         - Woodridge             Bana 1                                     
 28  16.01  SPIK                 - F.F.F                 Bana 3                                     
 27  16.32  Sthlm Innebandygäris - Corall Squad          Bana 2                                     
 30  16.32  The Substitutes      - F.F.F                 Bana 3                                     
Datum  2020-11-01                                                                                   
 33  18.05  Corall Squad         - The Substitutes       Bana 3                                     
 34  18.05  F.F.F                - Sthlm Innebandygäris  Bana 2                                     
 36  18.36  SPIK                 - Guldtackorna          Bana 2                                     
 37  18.36  Ekerö Queens         - Corall Squad          Bana 3                                     
 39  18.36  The Substitutes      - Woodridge             Bana 1                                     
 35  19.07  Woodridge            - Ekerö Queens          Bana 3                                     
 38  19.07  Guldtackorna         - F.F.F                 Bana 1                                     
 40  19.07  Sthlm Innebandygäris - SPIK                  Bana 2                                     
Datum  2020-11-15                                                                                   
 41  15.30  F.F.F                - Ekerö Queens          Bana 1                                     
 42  15.30  Guldtackorna         - Corall Squad          Bana 2                                     
 44  15.30  SPIK                 - The Substitutes       Bana 3                                     
 45  16.01  Ekerö Queens         - Sthlm Innebandygäris  Bana 1                                     
 46  16.01  The Substitutes      - Guldtackorna          Bana 2                                     
 47  16.01  Woodridge            - F.F.F                 Bana 3                                     
 43  16.32  Sthlm Innebandygäris - Woodridge             Bana 3                                     
 48  16.32  Corall Squad         - SPIK                  Bana 2                                     
Datum  2020-11-29                                                                                   
 49  18.05  Sthlm Innebandygäris - The Substitutes       Bana 2                                     
 54  18.05  Woodridge            - Guldtackorna          Bana 3                                     
 53  18.36  Ekerö Queens         - The Substitutes       Bana 2                                     
 55  18.36  Corall Squad         - Sthlm Innebandygäris  Bana 1                                     
 56  18.36  F.F.F                - SPIK                  Bana 3                                     
 50  19.07  Guldtackorna         - Ekerö Queens          Bana 1                                     
 51  19.07  SPIK                 - Woodridge             Bana 3                                     
 52  19.07  F.F.F                - Corall Squad          Bana 2
Datum  2020-12-13