Sportfixaren
- Med Bollkontroll

Spelprogram innebandy – Damer div 2 hösten 2019

191203

I Damer div 2                                                                                       
                                                                                                    
Adrenalin                  Blå           
Amazonerna                 Blå           
Chili                      Svart         
Ekerö Queens               Orange        
Guldtackorna               Svart         
Intebandy                  Grön          
Offensiva Damer            Vit           
Stolpskotten               Svart         
Älvsjös Änglar             Orange 

Slutspelsprogram Slutspel höst 19 dam       
                                                                                                    
Datum  2019-09-08                                                                                   
 45  13.32  Adrenalin            - Älvsjös Änglar        Bana 3                                     
 38  14.03  Intebandy            - Guldtackorna          Bana 2                                     
 50  14.03  Stolpskotten         - Adrenalin             Bana 3                                     
 61  14.03  Chili                - Offensiva Damer       Bana 1                                     
 43  14.34  Stolpskotten         - Offensiva Damer       Bana 3                                     
 44  14.34  Intebandy            - Chili                 Bana 2                                     
 65  14.34  Amazonerna           - Älvsjös Änglar        Bana 1                                     
 41  15.05  Amazonerna           - Guldtackorna          Bana 1                                     
Datum  2019-09-15                                                                                   
 52  16.32  Ekerö Queens         - Offensiva Damer       Bana 1                                     
 14  17.03  Adrenalin            - Stolpskotten          Bana 2                                     
 39  17.03  Chili                - Ekerö Queens          Bana 1                                     
 49  17.03  Amazonerna           - Intebandy             Bana 3                                     
 47  17.34  Offensiva Damer      - Amazonerna            Bana 1                                     
 51  17.34  Älvsjös Änglar       - Chili                 Bana 2                                     
 64  17.34  Intebandy            - Adrenalin             Bana 3                                     
 40  18.05  Älvsjös Änglar       - Stolpskotten          Bana 1                                     
Datum  2019-09-29                                                                                   
 29  18.30  Älvsjös Änglar       - Amazonerna            Bana 2                                     
 70  18.30  Guldtackorna         - Offensiva Damer       Bana 1                                     
  1  19.01  Adrenalin            - Offensiva Damer       Bana 2                                     
  3  19.01  Ekerö Queens         - Chili                 Bana 1                                     
 31  19.01  Stolpskotten         - Guldtackorna          Bana 3                                     
  9  19.32  Älvsjös Änglar       - Adrenalin             Bana 2                                     
 20  19.32  Amazonerna           - Chili                 Bana 1                                     
 57  19.32  Ekerö Queens         - Stolpskotten          Bana 3                                     
Datum  2019-10-06                                                                                   
 56  15.30  Chili                - Amazonerna            Bana 1                                     
 63  15.30  Älvsjös Änglar       - Guldtackorna          Bana 2                                     
 66  15.30  Adrenalin            - Ekerö Queens          Bana 3                                     
 60  16.01  Älvsjös Änglar       - Intebandy             Bana 3                                     
 67  16.01  Guldtackorna         - Stolpskotten          Bana 2                                     
 69  16.01  Adrenalin            - Chili                 Bana 1                                     
 71  16.32  Ekerö Queens         - Amazonerna            Bana 2                                     
 72  16.32  Stolpskotten         - Intebandy             Bana 3                                     
Datum  2019-10-13                                                                                   
  4  20.03  Stolpskotten         - Älvsjös Änglar        Bana 2                                     
 17  20.03  Guldtackorna         - Adrenalin             Bana 1                                     
  2  20.34  Guldtackorna         - Intebandy             Bana 1                                     
 15  20.34  Chili                - Älvsjös Änglar        Bana 2                                     
  7  21.05  Offensiva Damer      - Stolpskotten          Bana 2                                     
 30  21.05  Ekerö Queens         - Adrenalin             Bana 1                                     
 19  21.36  Ekerö Queens         - Intebandy             Bana 2                                     
 25  21.36  Offensiva Damer      - Chili                 Bana 1                                     
Datum  2019-10-20                                                                                   
 13  17.34  Intebandy            - Amazonerna            Bana 1                                     
 16  18.05  Offensiva Damer      - Ekerö Queens          Bana 2                                     
 23  18.05  Chili                - Guldtackorna          Bana 1                                     
 24  18.05  Intebandy            - Älvsjös Änglar        Bana 3                                     
 11  18.36  Amazonerna           - Offensiva Damer       Bana 2                                     
 21  18.36  Stolpskotten         - Ekerö Queens          Bana 3                                     
 27  18.36  Guldtackorna         - Älvsjös Änglar        Bana 1                                     
 10  19.07  Stolpskotten         - Chili                 Bana 3                                     
Datum  2019-10-27                                                                                   
 48  20.03  Guldtackorna         - Ekerö Queens          Bana 2 
 68  20.03  Offensiva Damer      - Intebandy             Bana 3 från 21.36                                    
 37  20.34  Offensiva Damer      - Adrenalin             Bana 3                                     
 62  20.34  Stolpskotten         - Amazonerna            Bana 2 Utgår                                    
 55  20.34  Intebandy            - Ekerö Queens          Bana 2 från b3 21.05                                    
 59  21.05  Guldtackorna         - Chili                 Bana 2                                     
 46  21.36  Chili                - Stolpskotten          Bana 2 Utgår                                     
 58  21.05  Amazonerna           - Adrenalin             Bana 1  från 21.36                                   
                                    
Datum  2019-11-10                                                                                   
  6  16.32  Älvsjös Änglar       - Ekerö Queens          Bana 1                                     
 12  17.03  Ekerö Queens         - Guldtackorna          Bana 1                                     
 22  17.03  Adrenalin            - Amazonerna            Bana 2                                     
 36  17.03  Intebandy            - Stolpskotten          Bana 3 Utgår                                     
 18  17.34  Älvsjös Änglar       - Offensiva Damer       Bana 1                                     
 26  17.34  Amazonerna           - Stolpskotten          Bana 3 Utgår                                     
 28  17.34  Adrenalin            - Intebandy             Bana 2                                     
 34  18.05  Offensiva Damer      - Guldtackorna          Bana 1                                     
Datum  2019-11-24                                                                                   
 35  16.32  Amazonerna           - Ekerö Queens          Bana 1                                     
  5  17.03  Guldtackorna         - Amazonerna            Bana 1                                     
 32  17.03  Intebandy            - Offensiva Damer       Bana 2                                     
 33  17.03  Chili                - Adrenalin             Bana 3                                     
  8  17.34  Chili                - Intebandy             Bana 1                                     
 42  17.34  Ekerö Queens         - Älvsjös Änglar        Bana 2                                     
 53  17.34  Adrenalin            - Guldtackorna          Bana 3                                     
 54  18.05  Offensiva Damer      - Älvsjös Änglar        Bana 1

Slutspel för
Alla lag förutom de lag som kommer på sista plats i Herr, Herr MV och Div 2 Dam
8 december
Herr A, Herr MV AB, Mixed AB, Damer div 2 AB och div 5 AB
15 december
Herr B, Damer div 1 AB, 3 AB och 4 AB