Sportfixaren
- Med Bollkontroll

Spelprogram innebandy – Damer div 1 hösten 2019

190829

I Damer div 1                                                                                       
                                                                                                    
Corall Squad               Korall        
Divorna                    Blå           
F.F.F                      Blå           
Nordea                     Blå           
SPIK                       Vit           
The Substitutes            Svart         
Transformant               Rosa          
Woodridge                  Vit           
                                                                                                    
Datum  2019-09-08                                                                                   
  1  12.30  Corall Squad         - Woodridge             Bana 1                                     
  3  12.30  Transformant         - SPIK                  Bana 2                                     
  6  12.30  Divorna              - F.F.F                 Bana 3                                     
  5  13.01  The Substitutes      - Corall Squad          Bana 1                                     
  7  13.01  Transformant         - Woodridge             Bana 2                                     
  8  13.01  Nordea               - SPIK                  Bana 3                                     
  2  13.32  F.F.F                - The Substitutes       Bana 1                                     
  4  13.32  Nordea               - Divorna               Bana 2                                     
Datum  2019-09-22                                                                                   
  9  19.31  Corall Squad         - Transformant          Bana 3                                     
 15  19.31  Woodridge            - Divorna               Bana 2                                     
 10  20.02  F.F.F                - Nordea                Bana 3                                     
 11  20.02  Woodridge            - The Substitutes       Bana 2                                     
 12  20.02  SPIK                 - Divorna               Bana 1                                     
 13  20.33  Transformant         - F.F.F                 Bana 2                                     
 14  20.33  Corall Squad         - Nordea                Bana 3                                     
 16  20.33  The Substitutes      - SPIK                  Bana 1                                     
Datum  2019-10-06                                                                                   
 17  18.29  Divorna              - Transformant          Bana 2                                     
 18  18.29  Nordea               - The Substitutes       Bana 3                                     
 22  19.00  Transformant         - Nordea                Bana 2                                     
 23  19.00  Woodridge            - SPIK                  Bana 3                                     
 24  19.00  Corall Squad         - F.F.F                 Bana 1                                     
 19  19.31  F.F.F                - Woodridge             Bana 2                                     
 20  19.31  SPIK                 - Corall Squad          Bana 3                                     
 21  19.31  The Substitutes      - Divorna               Bana 1                                     
Datum  2019-10-20                                                                                   
 26  20.34  Nordea               - Woodridge             Bana 1                                     
 27  21.05  Divorna              - Corall Squad          Bana 1                                     
 31  21.05  SPIK                 - Transformant          Bana 2                                     
 29  21.36  Woodridge            - Corall Squad          Bana 2                                     
 30  21.36  The Substitutes      - F.F.F                 Bana 1                                     
 32  21.36  Divorna              - Nordea                Bana 3                                     
 25  22.07  The Substitutes      - Transformant          Bana 1                                     
 28  22.07  SPIK                 - F.F.F                 Bana 3                                     
Datum  2019-11-03                                                                                   
 33  17.58  Corall Squad         - The Substitutes       Bana 3                                     
 34  18.29  F.F.F                - Divorna               Bana 2                                     
 37  18.29  Transformant         - Corall Squad          Bana 3                                     
 39  18.29  The Substitutes      - Woodridge             Bana 1                                     
 35  19.00  Woodridge            - Transformant          Bana 1                                     
 38  19.00  Nordea               - F.F.F                 Bana 2                                     
 40  19.00  Divorna              - SPIK                  Bana 3                                     
 36  19.31  SPIK                 - Nordea                Bana 1                                     
Datum  2019-11-17                                                                                   
 42  18.29  Nordea               - Corall Squad          Bana 2                                     
 45  18.29  Transformant         - Divorna               Bana 3                                     
 46  19.00  The Substitutes      - Nordea                Bana 2                                     
 47  19.00  Woodridge            - F.F.F                 Bana 3                                     
 48  19.00  Corall Squad         - SPIK                  Bana 1                                     
 41  19.31  F.F.F                - Transformant          Bana 1                                     
 43  19.31  Divorna              - Woodridge             Bana 2                                     
 44  19.31  SPIK                 - The Substitutes       Bana 3                                     
Datum  2019-12-01                                                                                   
 52  16.32  F.F.F                - Corall Squad          Bana 1                                     
 53  17.03  Transformant         - The Substitutes       Bana 2                                     
 55  17.03  Corall Squad         - Divorna               Bana 3                                     
 56  17.03  F.F.F                - SPIK                  Bana 1                                     
 49  17.34  Divorna              - The Substitutes       Bana 3                                     
 50  17.34  Nordea               - Transformant          Bana 1                                     
 51  17.34  SPIK                 - Woodridge             Bana 2                                     
 54  18.05  Woodridge            - Nordea                Bana 1

Slutspel för
Alla lag förutom de lag som kommer på sista plats i Herr, Herr MV och Div 2 Dam
8 december
Herr A, Herr MV AB, Mixed AB, Damer div 2 AB och div 5 AB
15 december
Herr B, Damer div 1 AB, 3 AB och 4 AB