Sportfixaren
- Med Bollkontroll

Spelprogram innebandy – Herrar utan målvakt hösten 2019

190829

IB Herr div 1                                                                                       
                                                                                                    
Björklunds Åkeri           Svart         
Globe IF                   Svartröd      
IFK Spaden                 Lila          
Jim´s Gäng                 Svart         
Noll Karaktär              Vit           
Probert 24                 Svart         
SC Devils                  Röd           
Sköndals Norra IBK         Gul           
SSB                        Vit           
                                                                                                    
Datum  2019-09-08                                                                                   
 41  15.05  Globe IF             - Noll Karaktär         Bana 2                                     
 45  15.05  Sköndals Norra IBK   - Probert 24            Bana 3                                     
 38  15.36  Björklunds Åkeri     - Noll Karaktär         Bana 1                                     
 50  15.36  Jim´s Gäng           - Sköndals Norra IBK    Bana 2                                     
 61  15.36  SSB                  - SC Devils             Bana 3                                     
 43  16.07  Jim´s Gäng           - SC Devils             Bana 3                                     
 44  16.07  Björklunds Åkeri     - SSB                   Bana 2                                     
 65  16.07  Globe IF             - Probert 24            Bana 1                                     
Datum  2019-09-22                                                                                   
 12  15.30  IFK Spaden           - Noll Karaktär         Bana 1                                     
 22  15.30  Sköndals Norra IBK   - Globe IF              Bana 2                                     
 36  15.30  Björklunds Åkeri     - Jim´s Gäng            Bana 3                                     
 18  16.01  Probert 24           - SC Devils             Bana 1                                     
 26  16.01  Globe IF             - Jim´s Gäng            Bana 2                                     
 28  16.01  Sköndals Norra IBK   - Björklunds Åkeri      Bana 3                                     
  6  16.32  Probert 24           - IFK Spaden            Bana 3                                     
 34  16.32  SC Devils            - Noll Karaktär         Bana 2                                     
Datum  2019-09-29                                                                                   
  1  15.30  Sköndals Norra IBK   - SC Devils             Bana 1                                     
  3  15.30  IFK Spaden           - SSB                   Bana 2                                     
 31  15.30  Jim´s Gäng           - Noll Karaktär         Bana 3                                     
  9  16.01  Probert 24           - Sköndals Norra IBK    Bana 1                                     
 20  16.01  Globe IF             - SSB                   Bana 3                                     
 57  16.01  IFK Spaden           - Jim´s Gäng            Bana 2                                     
 29  16.32  Probert 24           - Globe IF              Bana 2                                     
 70  16.32  Noll Karaktär        - SC Devils             Bana 1                                     
Datum  2019-10-13                                                                                   
 11  15.30  Globe IF             - SC Devils             Bana 2                                     
 21  15.30  Jim´s Gäng           - IFK Spaden            Bana 3                                     
 27  15.30  Noll Karaktär        - Probert 24            Bana 1                                     
 16  16.01  SC Devils            - IFK Spaden            Bana 1                                     
 23  16.01  SSB                  - Noll Karaktär         Bana 2                                     
 24  16.01  Björklunds Åkeri     - Probert 24            Bana 3                                     
 10  16.32  Jim´s Gäng           - SSB                   Bana 1                                     
 13  16.32  Björklunds Åkeri     - Globe IF              Bana 2                                     
Datum  2019-10-27                                                                                   
 37  15.30  SC Devils            - Sköndals Norra IBK    Bana 1                                     
 48  15.30  Noll Karaktär        - IFK Spaden            Bana 2                                     
 62  15.30  Jim´s Gäng           - Globe IF              Bana 3                                     
 55  16.01  Björklunds Åkeri     - IFK Spaden            Bana 2                                     
 58  16.01  Globe IF             - Sköndals Norra IBK    Bana 3                                     
 59  16.01  Noll Karaktär        - SSB                   Bana 1                                     
 46  16.32  SSB                  - Jim´s Gäng            Bana 2                                     
 68  16.32  SC Devils            - Björklunds Åkeri      Bana 1                                     
Datum  2019-11-03                                                                                   
 15  19.31  SSB                  - Probert 24            Bana 2                                     
 30  19.31  IFK Spaden           - Sköndals Norra IBK    Bana 3                                     
  2  20.02  Noll Karaktär        - Björklunds Åkeri      Bana 3                                     
  4  20.02  Jim´s Gäng           - Probert 24            Bana 1                                     
 25  20.02  SC Devils            - SSB                   Bana 2                                     
  7  20.33  SC Devils            - Jim´s Gäng            Bana 2                                     
 17  20.33  Noll Karaktär        - Sköndals Norra IBK    Bana 1                                     
 19  20.33  IFK Spaden           - Björklunds Åkeri      Bana 3                                     
Datum  2019-11-10                                                                                   
 32  20.34  Björklunds Åkeri     - SC Devils             Bana 3                                     
 35  20.34  Globe IF             - IFK Spaden            Bana 2                                     
  8  21.05  SSB                  - Björklunds Åkeri      Bana 3                                     
 42  21.05  IFK Spaden           - Probert 24            Bana 1                                     
 53  21.05  Sköndals Norra IBK   - Noll Karaktär         Bana 2                                     
  5  21.36  Noll Karaktär        - Globe IF              Bana 2                                     
 33  21.36  SSB                  - Sköndals Norra IBK    Bana 1                                     
 54  21.36  SC Devils            - Probert 24            Bana 3                                     
Datum  2019-11-17                                                                                   
 14  15.30  Sköndals Norra IBK   - Jim´s Gäng            Bana 1                                     
 39  15.30  SSB                  - IFK Spaden            Bana 3                                     
 49  15.30  Globe IF             - Björklunds Åkeri      Bana 2                                     
 47  16.01  SC Devils            - Globe IF              Bana 2                                     
 51  16.01  Probert 24           - SSB                   Bana 3                                     
 64  16.01  Björklunds Åkeri     - Sköndals Norra IBK    Bana 1                                     
 40  16.32  Probert 24           - Jim´s Gäng            Bana 2                                     
 52  16.32  IFK Spaden           - SC Devils             Bana 3                                     
Datum  2019-12-01                                                                                   
 56  15.30  SSB                  - Globe IF              Bana 2                                     
 63  15.30  Probert 24           - Noll Karaktär         Bana 3                                     
 66  15.30  Sköndals Norra IBK   - IFK Spaden            Bana 1                                     
 60  16.01  Probert 24           - Björklunds Åkeri      Bana 1                                     
 67  16.01  Noll Karaktär        - Jim´s Gäng            Bana 3                                     
 69  16.01  Sköndals Norra IBK   - SSB                   Bana 2                                     
 71  16.32  IFK Spaden           - Globe IF              Bana 3                                     
 72  16.32  Jim´s Gäng           - Björklunds Åkeri      Bana 2

Slutspel för
Alla lag förutom de lag som kommer på sista plats i Herr, Herr MV och Div 2 Dam
8 december
Herr A, Herr MV AB, Mixed AB, Damer div 2 AB och div 5 AB
15 december
Herr B, Damer div 1 AB, 3 AB och 4 AB