Sportfixaren
- Med Bollkontroll

Spelprogram innebandy – Damer div 3 hösten 2019

190829

I Damer div 3                                                                                       
                                                                                                    
Baylake                    Svart         
Boll-i-wood                Vit           
Bästarna                   Grön          
Ekerö Queens 2             Orange        
Mammutarna                 Blå           
Pink Devils                Rosa          
Sollefteå United           Blå           
Sthlm Innebandygäris       Lila          
                                                                                                    
Datum  2019-09-08                                                                                   
  8  20.00  Mammutarna           - Ekerö Queens 2        Bana 1                                     
  1  20.31  Baylake              - Pink Devils           Bana 3                                     
  2  20.31  Bästarna             - Sollefteå United      Bana 2                                     
  4  20.31  Mammutarna           - Boll-i-wood           Bana 1                                     
  3  21.02  Sthlm Innebandygäris - Ekerö Queens 2        Bana 1                                     
  5  21.02  Sollefteå United     - Baylake               Bana 3                                     
  6  21.02  Boll-i-wood          - Bästarna              Bana 2                                     
  7  21.33  Sthlm Innebandygäris - Pink Devils           Bana 1                                     
Datum  2019-09-22                                                                                   
  9  16.32  Baylake              - Sthlm Innebandygäris  Bana 1                                     
 10  17.03  Bästarna             - Mammutarna            Bana 2                                     
 11  17.03  Pink Devils          - Sollefteå United      Bana 1                                     
 12  17.03  Ekerö Queens 2       - Boll-i-wood           Bana 3                                     
 13  17.34  Sthlm Innebandygäris - Bästarna              Bana 2                                     
 14  17.34  Baylake              - Mammutarna            Bana 3                                     
 15  17.34  Pink Devils          - Boll-i-wood           Bana 1                                     
 16  18.05  Sollefteå United     - Ekerö Queens 2        Bana 1                                     
Datum  2019-10-06                                                                                   
 17  16.32  Boll-i-wood          - Sthlm Innebandygäris  Bana 1                                     
 21  17.03  Sollefteå United     - Boll-i-wood           Bana 1                                     
 22  17.03  Sthlm Innebandygäris - Mammutarna            Bana 2                                     
 24  17.03  Baylake              - Bästarna              Bana 3                                     
 18  17.34  Mammutarna           - Sollefteå United      Bana 3                                     
 19  17.34  Bästarna             - Pink Devils           Bana 2                                     
 20  17.34  Ekerö Queens 2       - Baylake               Bana 1                                     
 23  18.05  Pink Devils          - Ekerö Queens 2        Bana 1                                     
Datum  2019-10-20                                                                                   
 29  19.32  Pink Devils          - Baylake               Bana 1                                     
 32  19.32  Boll-i-wood          - Mammutarna            Bana 2                                     
 26  20.03  Mammutarna           - Pink Devils           Bana 2                                     
 30  20.03  Sollefteå United     - Bästarna              Bana 1                                     
 31  20.03  Ekerö Queens 2       - Sthlm Innebandygäris  Bana 3                                     
 27  20.34  Boll-i-wood          - Baylake               Bana 2                                     
 28  20.34  Ekerö Queens 2       - Bästarna              Bana 3                                     
 25  21.05  Sollefteå United     - Sthlm Innebandygäris  Bana 3                                     
Datum  2019-11-03                                                                                   
 33  16.32  Baylake              - Sollefteå United      Bana 1                                     
 34  16.32  Bästarna             - Boll-i-wood           Bana 3                                     
 36  16.32  Ekerö Queens 2       - Mammutarna            Bana 2                                     
 37  17.03  Sthlm Innebandygäris - Baylake               Bana 3                                     
 39  17.03  Sollefteå United     - Pink Devils           Bana 1                                     
 40  17.03  Boll-i-wood          - Ekerö Queens 2        Bana 2                                     
 35  17.34  Pink Devils          - Sthlm Innebandygäris  Bana 1                                     
 38  17.34  Mammutarna           - Bästarna              Bana 2                                     
Datum  2019-11-17                                                                                   
 41  16.32  Bästarna             - Sthlm Innebandygäris  Bana 1                                     
 45  17.03  Sthlm Innebandygäris - Boll-i-wood           Bana 2                                     
 46  17.03  Sollefteå United     - Mammutarna            Bana 3                                     
 47  17.03  Pink Devils          - Bästarna              Bana 1                                     
 42  17.34  Mammutarna           - Baylake               Bana 2                                     
 43  17.34  Boll-i-wood          - Pink Devils           Bana 3                                     
 44  17.34  Ekerö Queens 2       - Sollefteå United      Bana 1                                     
 48  18.05  Baylake              - Ekerö Queens 2        Bana 1                                     
Datum  2019-12-01                                                                                   
 51  20.33  Ekerö Queens 2       - Pink Devils           Bana 1                                     
 55  20.33  Baylake              - Boll-i-wood           Bana 2                                     
 50  21.04  Mammutarna           - Sthlm Innebandygäris  Bana 2                                     
 56  21.04  Bästarna             - Ekerö Queens 2        Bana 1                                     
 49  21.35  Boll-i-wood          - Sollefteå United      Bana 1                                     
 52  21.35  Bästarna             - Baylake               Bana 2                                     
 54  21.35  Pink Devils          - Mammutarna            Bana 3                                     
 53  22.06  Sthlm Innebandygäris - Sollefteå United      Bana 1

Slutspel för
Alla lag förutom de lag som kommer på sista plats i Herr, Herr MV och Div 2 Dam
8 december
Herr A, Herr MV AB, Mixed AB, Damer div 2 AB och div 5 AB
15 december
Herr B, Damer div 1 AB, 3 AB och 4 AB