Sportfixaren
- Med Bollkontroll

Spelprogram div 5 – Damer utan målvakt hösten 2018

Uppdaterat 180823

De tre första lagen till A-slutspel och de tre sämsta till B-slutspel.

Datum  2018-09-09                                                                                   
  1  19.02  Purple Pain          - Hökis                 Bana 2                                     
  2  19.02  Wärmdö United        - Abraham co            Bana 4                                     
  3  19.02  Sthlm Innebandgäris  - TFC Mammor            Bana 1                                     
  4  19.33  Abraham co           - Purple Pain           Bana 4                                     
  5  19.33  Hökis                - Sthlm Innebandgäris   Bana 1                                     
  6  19.33  TFC Mammor           - Wärmdö United         Bana 2                                     
Datum  2018-09-23                                                                                   
  7  16.42  Sthlm Innebandgäris  - Abraham co            Bana 2                                     
  8  16.42  Hökis                - TFC Mammor            Bana 1                                     
  9  16.42  Purple Pain          - Wärmdö United         Bana 4                                     
 10  17.13  TFC Mammor           - Purple Pain           Bana 4                                     
 11  17.13  Wärmdö United        - Sthlm Innebandgäris   Bana 3                                     
 12  17.13  Abraham co           - Hökis                 Bana 2                                     
Datum  2018-10-07                                                                                   
 15  18.34  Hökis                - Wärmdö United         Bana 1                                     
 13  19.05  Purple Pain          - Sthlm Innebandgäris   Bana 1                                     
 14  19.05  Abraham co           - TFC Mammor            Bana 2                                     
 16  19.36  Hökis                - Purple Pain           Bana 1                                     
 17  19.36  Abraham co           - Wärmdö United         Bana 2                                     
 18  19.36  TFC Mammor           - Sthlm Innebandgäris   Bana 3                                     
Datum  2018-10-21                                                                                   
 19  19.01  Purple Pain          - Abraham co            Bana 2                                     
 20  19.01  Sthlm Innebandgäris  - Hökis                 Bana 1                                     
 21  19.32  Wärmdö United        - TFC Mammor            Bana 1                                     
 22  20.03  Abraham co           - Sthlm Innebandgäris   Bana 2                                     
 23  20.03  TFC Mammor           - Hökis                 Bana 1                                     
 24  20.03  Wärmdö United        - Purple Pain           Bana 3                                     
 43  20.34  Purple Pain          - Sthlm Innebandgäris   Bana 3                                     
 44  20.34  Abraham co           - TFC Mammor            Bana 2                                     
 45  20.34  Hökis                - Wärmdö United         Bana 1                                     
Datum  2018-11-04                                                                                   
 25  19.04  Purple Pain          - TFC Mammor            Bana 2                                     
 26  19.04  Sthlm Innebandgäris  - Wärmdö United         Bana 1                                     
 27  19.04  Hökis                - Abraham co            Bana 3                                     
 28  19.35  Sthlm Innebandgäris  - Purple Pain           Bana 1                                     
 29  19.35  TFC Mammor           - Abraham co            Bana 4                                     
 30  19.35  Wärmdö United        - Hökis                 Bana 3                                     
Datum  2018-11-25                                                                                   
 31  20.03  Purple Pain          - Hökis                 Bana 1                                     
 32  20.03  Wärmdö United        - Abraham co            Bana 4                                     
 33  20.03  Sthlm Innebandgäris  - TFC Mammor            Bana 2                                     
 34  20.34  Abraham co           - Purple Pain           Bana 4                                     
 35  20.34  Hökis                - Sthlm Innebandgäris   Bana 1                                     
 36  20.34  TFC Mammor           - Wärmdö United         Bana 2                                     
Datum  2018-12-02                                                                                   
 37  19.05  Sthlm Innebandgäris  - Abraham co            Bana 2                                     
 38  19.05  Hökis                - TFC Mammor            Bana 1                                     
 40  19.36  TFC Mammor           - Purple Pain           Bana 1                                     
 41  19.36  Wärmdö United        - Sthlm Innebandgäris   Bana 2                                     
 39  20.07  Purple Pain          - Wärmdö United         Bana 1                                     
 42  20.07  Abraham co           - Hökis                 Bana 2  
                                   
Slutspel/Cuper
Slutspel Poolspel för Herr div 5 damer, A-B slutspel den 9 dec från kl 18:00	 

Sportfixaren Cup tisdag spelas den 16 okt
Sportfixaren Cup söndag spelas den 11 nov