Sportfixaren
- Med Bollkontroll

Spelprogram div 4 – Damer utan målvakt hösten 2018

Uppdaterad 180821

De fyra första lagen spelar A-slutspel, de fyra sämsta lagen spelar B-slutspel

                                                                                                    
Datum  2018-09-09                                                                                   
  1  16.42  Black Berries        - Ekerö Queens 2        Bana 1                                     
  2  16.42  Köckenmöddorna       - Sollefteå United      Bana 2                                     
  3  16.42  Boll-i-wood          - Tumba Ladies          Bana 3                                     
  4  16.42  X-lux                - Baylake               Bana 4                                     
  5  17.13  Sollefteå United     - Black Berries         Bana 1                                     
  6  17.13  Baylake              - Köckenmöddorna        Bana 2                                     
  7  17.13  Boll-i-wood          - Ekerö Queens 2        Bana 3                                     
  8  17.13  X-lux                - Tumba Ladies          Bana 4                                     
Datum  2018-09-23                                                                                   
  9  19.02  Black Berries        - Boll-i-wood           Bana 1                                     
 10  19.02  Köckenmöddorna       - X-lux                 Bana 2                                     
 11  19.02  Ekerö Queens 2       - Sollefteå United      Bana 3                                     
 12  19.02  Tumba Ladies         - Baylake               Bana 4                                     
 13  19.33  Boll-i-wood          - Köckenmöddorna        Bana 1                                     
 14  19.33  Black Berries        - X-lux                 Bana 2                                     
 15  19.33  Ekerö Queens 2       - Baylake               Bana 4                                     
 16  19.33  Sollefteå United     - Tumba Ladies          Bana 3                                     
Datum  2018-09-30                                                                                   
 17  15.40  Baylake              - Boll-i-wood           Bana 1                                     
 18  15.40  X-lux                - Sollefteå United      Bana 2                                     
 19  15.40  Köckenmöddorna       - Ekerö Queens 2        Bana 3                                     
 20  15.40  Tumba Ladies         - Black Berries         Bana 4                                     
 21  16.11  Sollefteå United     - Baylake               Bana 1                                     
 22  16.11  Boll-i-wood          - X-lux                 Bana 2                                     
 23  16.11  Ekerö Queens 2       - Tumba Ladies          Bana 3                                     
 24  16.11  Black Berries        - Köckenmöddorna        Bana 4                                     
Datum  2018-10-07                                                                                   
 25  20.07  Sollefteå United     - Boll-i-wood           Bana 2                                     
 26  20.07  X-lux                - Ekerö Queens 2        Bana 4                                     
 27  20.07  Baylake              - Black Berries         Bana 3                                     
 28  20.07  Tumba Ladies         - Köckenmöddorna        Bana 1                                     
 29  20.38  Ekerö Queens 2       - Black Berries         Bana 3                                     
 30  20.38  Sollefteå United     - Köckenmöddorna        Bana 2                                     
 31  20.38  Tumba Ladies         - Boll-i-wood           Bana 1                                     
 32  20.38  Baylake              - X-lux                 Bana 4                                     
Datum  2018-10-21                                                                                   
 33  17.44  Black Berries        - Sollefteå United      Bana 3                                     
 34  17.44  Köckenmöddorna       - Baylake               Bana 1                                     
 35  17.44  Ekerö Queens 2       - Boll-i-wood           Bana 4                                     
 36  17.44  Tumba Ladies         - X-lux                 Bana 2                                     
 37  18.15  Boll-i-wood          - Black Berries         Bana 3                                     
 38  18.15  X-lux                - Köckenmöddorna        Bana 2                                     
 39  18.15  Sollefteå United     - Ekerö Queens 2        Bana 4                                     
 40  18.15  Baylake              - Tumba Ladies          Bana 1                                     
Datum  2018-11-04                                                                                   
 41  15.40  Köckenmöddorna       - Boll-i-wood           Bana 4                                     
 42  15.40  X-lux                - Black Berries         Bana 2                                     
 43  15.40  Baylake              - Ekerö Queens 2        Bana 3                                     
 44  15.40  Tumba Ladies         - Sollefteå United      Bana 1                                     
 45  16.11  Boll-i-wood          - Baylake               Bana 3                                     
 46  16.11  Sollefteå United     - X-lux                 Bana 2                                     
 47  16.11  Ekerö Queens 2       - Köckenmöddorna        Bana 4                                     
 48  16.11  Black Berries        - Tumba Ladies          Bana 1                                     
Datum  2018-11-25                                                                                   
 49  16.42  Baylake              - Sollefteå United      Bana 3                                     
 50  16.42  X-lux                - Boll-i-wood           Bana 2                                     
 51  16.42  Tumba Ladies         - Ekerö Queens 2        Bana 1                                     
 52  16.42  Köckenmöddorna       - Black Berries         Bana 4                                     
 53  17.13  Boll-i-wood          - Sollefteå United      Bana 4                                     
 54  17.13  Ekerö Queens 2       - X-lux                 Bana 2                                     
 55  17.13  Black Berries        - Baylake               Bana 3                                     
 56  17.13  Köckenmöddorna       - Tumba Ladies          Bana 1                                     

Slutspel/Cuper
Slutspel för Dam div 4, A-B slutspel den 9 dec kl 16:50	 

Sportfixaren Cup tisdag spelas den 16 okt
Sportfixaren Cup söndag spelas den 11 nov