Sportfixaren
- Med Bollkontroll

Spelprogram div 2 – Damer utan målvakt våren 2019

190104

Adrenalin                  Blå           
Amazonerna                 Blå           
Bästarna                   Röd           
Ekerö Queens 2             Orange        
Intebandy                  Grön          
Pink Devils                Rosa          
Stolpskotten               Svart         
Älvsjös Änglar             Orange        
                                                                                                    
Datum  2019-01-13                                                                                   
  1  16.32  Amazonerna           - Adrenalin             Bana 1                                     
  2  17.03  Intebandy            - Stolpskotten          Bana 2                                     
  3  17.03  Ekerö Queens 2       - Bästarna              Bana 1                                     
  4  17.03  Pink Devils          - Älvsjös Änglar        Bana 3                                     
  5  17.34  Stolpskotten         - Amazonerna            Bana 2                                     
  6  17.34  Älvsjös Änglar       - Intebandy             Bana 3                                     
  7  17.34  Ekerö Queens 2       - Adrenalin             Bana 1                                     
  8  18.05  Pink Devils          - Bästarna              Bana 1                                     
Datum  2019-02-10                                                                                   
 17  15.40  Älvsjös Änglar       - Ekerö Queens 2        Bana 2                                     
 18  15.40  Pink Devils          - Stolpskotten          Bana 1                                     
 19  15.40  Intebandy            - Adrenalin             Bana 3                                     
 20  16.11  Bästarna             - Amazonerna            Bana 3                                     
 21  16.11  Stolpskotten         - Älvsjös Änglar        Bana 2                                     
 22  16.11  Ekerö Queens 2       - Pink Devils           Bana 1                                     
 23  16.42  Adrenalin            - Bästarna              Bana 2                                     
 24  16.42  Amazonerna           - Intebandy             Bana 1                                     
Datum  2019-02-24 Flyttad från 27/1
 10  15.40  Intebandy            - Pink Devils           Bana 1                                     
 11  15.40  Adrenalin            - Stolpskotten          Bana 2                                     
 12  15.40  Bästarna             - Älvsjös Änglar        Bana 3                                     
  9  16.11  Amazonerna           - Ekerö Queens 2        Bana 1                                     
 15  16.11  Adrenalin            - Älvsjös Änglar        Bana 3                                     
 16  16.11  Stolpskotten         - Bästarna              Bana 2                                     
 13  16.42  Ekerö Queens 2       - Intebandy             Bana 2                                     
 14  16.42  Amazonerna           - Pink Devils           Bana 1                                     
Datum  2019-03-03                                                                                   
 28  19.38  Bästarna             - Intebandy             Bana 1                                     
 29  19.38  Adrenalin            - Amazonerna            Bana 2                                     
 25  20.09  Stolpskotten         - Ekerö Queens 2        Bana 2                                     
 26  20.09  Pink Devils          - Adrenalin             Bana 1                                     
 27  20.09  Älvsjös Änglar       - Amazonerna            Bana 3                                     
 30  20.40  Stolpskotten         - Intebandy             Bana 3                                     
 31  20.40  Bästarna             - Ekerö Queens 2        Bana 1                                     
 32  20.40  Älvsjös Änglar       - Pink Devils           Bana 2                                     
Datum  2019-03-17                                                                                   
 33  15.40  Amazonerna           - Stolpskotten          Bana 2                                     
 34  15.40  Intebandy            - Älvsjös Änglar        Bana 3                                     
 36  15.40  Bästarna             - Pink Devils           Bana 1                                     
 35  16.11  Adrenalin            - Ekerö Queens 2        Bana 2                                     
 38  16.11  Pink Devils          - Intebandy             Bana 1                                     
 40  16.11  Älvsjös Änglar       - Bästarna              Bana 3                                     
 37  16.42  Ekerö Queens 2       - Amazonerna            Bana 3                                     
 39  16.42  Stolpskotten         - Adrenalin             Bana 2                                     
Datum  2019-04-07                                                                                   
 41  20.08  Intebandy            - Ekerö Queens 2        Bana 2                                     
 43  20.08  Älvsjös Änglar       - Adrenalin             Bana 3                                     
 42  20.39  Pink Devils          - Amazonerna            Bana 1                                     
 44  20.39  Bästarna             - Stolpskotten          Bana 3                                     
 47  20.39  Adrenalin            - Intebandy             Bana 2                                     
 45  21.10  Ekerö Queens 2       - Älvsjös Änglar        Bana 3                                     
 46  21.10  Stolpskotten         - Pink Devils           Bana 2                                     
 48  21.10  Amazonerna           - Bästarna              Bana 1                                     
Datum  2019-04-28                                                                                   
 49  15.40  Älvsjös Änglar       - Stolpskotten          Bana 3                                     
 50  15.40  Pink Devils          - Ekerö Queens 2        Bana 2                                     
 51  15.40  Bästarna             - Adrenalin             Bana 1                                     
 52  16.11  Intebandy            - Amazonerna            Bana 2                                     
 53  16.11  Ekerö Queens 2       - Stolpskotten          Bana 3                                     
 54  16.11  Adrenalin            - Pink Devils           Bana 1                                     
 55  16.42  Amazonerna           - Älvsjös Änglar        Bana 2                                     
 56  16.42  Intebandy            - Bästarna              Bana 1                                     

Slutspel söndag den 19 maj
Sportfixaren Cup söndag den 24 mars