Sportfixaren
- Med Bollkontroll

Spelprogram div 1 – Herrar utan målvakt våren 2019

190107

Bilgruppen                 Svart         
Globe IF                   Svartröd      
Härnö Boys                 Vit           
IFK Spaden                 Grön          
Jim´s Gäng                 Svart         
Noll Karaktär              Vit           
Probert 24                 Svart         
SC Devils                  Röd           
Sköndals Norra IBK         Gul           
                                                                                                    
Datum  2019-01-13                                                                                   
  2  18.25  Noll Karaktär        - Härnö Boys            Bana 3                                     
 15  18.25  Probert 24           - Sköndals Norra IBK    Bana 2                                     
  7  18.56  SC Devils            - Jim´s Gäng            Bana 3                                     
 17  18.56  Noll Karaktär        - IFK Spaden            Bana 1                                     
 19  18.56  Bilgruppen           - Härnö Boys            Bana 2                                     
  4  19.27  Jim´s Gäng           - Sköndals Norra IBK    Bana 3                                     
 25  19.27  SC Devils            - Probert 24            Bana 1                                     
 30  19.27  Bilgruppen           - IFK Spaden            Bana 2                                     
Datum  2019-01-20                                                                                   
 18  18.32  Sköndals Norra IBK   - SC Devils             Bana 3                                     
 12  19.03  Bilgruppen           - Noll Karaktär         Bana 3                                     
 22  19.03  IFK Spaden           - Globe IF              Bana 2                                     
 36  19.03  Härnö Boys           - Jim´s Gäng            Bana 1                                     
  6  19.34  Sköndals Norra IBK   - Bilgruppen            Bana 3                                     
 26  19.34  Globe IF             - Jim´s Gäng            Bana 2                                     
 34  19.34  SC Devils            - Noll Karaktär         Bana 1                                     
 28  20.05  IFK Spaden           - Härnö Boys            Bana 1                                     
Datum  2019-02-10                                                                                   
 58  18.04  Globe IF             - IFK Spaden            Bana 3                                     
 37  18.35  SC Devils            - IFK Spaden            Bana 1                                     
 59  18.35  Noll Karaktär        - Probert 24            Bana 2                                     
 62  18.35  Jim´s Gäng           - Globe IF              Bana 3                                     
 46  19.06  Probert 24           - Jim´s Gäng            Bana 3                                     
 48  19.06  Noll Karaktär        - Bilgruppen            Bana 1                                     
 68  19.06  SC Devils            - Härnö Boys            Bana 2                                     
 55  19.37  Härnö Boys           - Bilgruppen            Bana 1                                     
Datum  2019-02-24 Flyttad från 27/1
 21  18.04  Jim´s Gäng           - Bilgruppen            Bana 3                                     
 16  18.35  SC Devils            - Bilgruppen            Bana 3                                     
 23  18.35  Probert 24           - Noll Karaktär         Bana 1                                     
 24  18.35  Härnö Boys           - Sköndals Norra IBK    Bana 2                                     
 10  19.06  Jim´s Gäng           - Probert 24            Bana 3                                     
 11  19.06  Globe IF             - SC Devils             Bana 2                                     
 27  19.06  Noll Karaktär        - Sköndals Norra IBK    Bana 1                                     
 13  19.37  Härnö Boys           - Globe IF              Bana 1                                     
Datum  2019-03-03                                                                                   
 57  18.05  Bilgruppen           - Jim´s Gäng            Bana 3                                     
  9  18.36  Sköndals Norra IBK   - IFK Spaden            Bana 1                                     
 20  18.36  Globe IF             - Probert 24            Bana 3                                     
 70  18.36  Noll Karaktär        - SC Devils             Bana 2                                     
  1  19.07  IFK Spaden           - SC Devils             Bana 1                                     
  3  19.07  Bilgruppen           - Probert 24            Bana 3                                     
 31  19.07  Jim´s Gäng           - Noll Karaktär         Bana 2                                     
 29  19.38  Sköndals Norra IBK   - Globe IF              Bana 3                                     
Datum  2019-03-17                                                                                   
 42  18.05  Bilgruppen           - Sköndals Norra IBK    Bana 3                                     
  8  18.36  Probert 24           - Härnö Boys            Bana 1                                     
 35  18.36  Globe IF             - Bilgruppen            Bana 3                                     
 54  18.36  SC Devils            - Sköndals Norra IBK    Bana 2                                     
  5  19.07  Noll Karaktär        - Globe IF              Bana 3                                     
 32  19.07  Härnö Boys           - SC Devils             Bana 2                                     
 33  19.07  Probert 24           - IFK Spaden            Bana 1                                     
 53  19.38  IFK Spaden           - Noll Karaktär         Bana 1                                     
Datum  2019-04-07                                                                                   
 41  16.42  Globe IF             - Noll Karaktär         Bana 3                                     
 43  17.13  Jim´s Gäng           - SC Devils             Bana 2                                     
 44  17.13  Härnö Boys           - Probert 24            Bana 3                                     
 45  17.13  IFK Spaden           - Sköndals Norra IBK    Bana 1                                     
 38  17.44  Härnö Boys           - Noll Karaktär         Bana 2                                     
 61  17.44  Probert 24           - SC Devils             Bana 1                                     
 65  17.44  Globe IF             - Sköndals Norra IBK    Bana 3                                     
 50  18.15  Jim´s Gäng           - IFK Spaden            Bana 3                                     
Datum  2019-04-14                                                                                   
 39  20.08  Probert 24           - Bilgruppen            Bana 3                                     
 49  20.39  Globe IF             - Härnö Boys            Bana 3                                     
 51  20.39  Sköndals Norra IBK   - Probert 24            Bana 2                                     
 52  20.39  Bilgruppen           - SC Devils             Bana 1                                     
 40  21.10  Sköndals Norra IBK   - Jim´s Gäng            Bana 2                                     
 47  21.10  SC Devils            - Globe IF              Bana 3                                     
 64  21.10  Härnö Boys           - IFK Spaden            Bana 1                                     
 14  21.41  IFK Spaden           - Jim´s Gäng            Bana 1                                     
Datum  2019-04-28                                                                                   
 66  18.04  IFK Spaden           - Bilgruppen            Bana 3                                     
 63  18.35  Sköndals Norra IBK   - Noll Karaktär         Bana 2                                     
 71  18.35  Bilgruppen           - Globe IF              Bana 3                                     
 72  18.35  Jim´s Gäng           - Härnö Boys            Bana 1                                     
 60  19.06  Sköndals Norra IBK   - Härnö Boys            Bana 2                                     
 67  19.06  Noll Karaktär        - Jim´s Gäng            Bana 3                                     
 69  19.06  IFK Spaden           - Probert 24            Bana 1                                     
 56  19.37  Probert 24           - Globe IF              Bana 3
Slutspel söndag den 19 maj
Sportfixaren Cup söndag den 24 mars