Sportfixaren
- Med Bollkontroll

Spelprogram div 3 tisdag – Herrar utan målvakt hösten 2018

Uppdaterad 181122

De fyra bäst placerade lagen spelar A-slutspel och de fyra sämst
placerade lagen spelar B-slutspel.

Datum  2018-08-28                                                                                   
  9  21.05  Pansarvagnarna       - Påhlmans              Bana 2                                     
 10  21.05  Sportbibeln          - Dynamo IK             Bana 1                                     
 13  21.35  Påhlmans             - Sportbibeln           Bana 2                                     
 14  21.35  Pansarvagnarna       - Dynamo IK             Bana 1                                     
Datum  2018-09-04                                                                                   
 11  19.05  Nature Cowboys       - The Fit Team 2        Bana 1                                     
 12  19.05  NIB                  - Långbrodalsskolan     Bana 2                                     
 15  19.35  Nature Cowboys       - Långbrodalsskolan     Bana 2                                     
 16  19.35  The Fit Team 2       - NIB                   Bana 1                                     
Datum  2018-09-18                                                                                   
  1  19.05  Pansarvagnarna       - Nature Cowboys        Bana 2                                     
  2  19.05  Sportbibeln          - The Fit Team 2        Bana 1                                     
  5  19.35  The Fit Team 2       - Pansarvagnarna        Bana 1                                     
  6  19.35  Långbrodalsskolan    - Sportbibeln           Bana 2                                     
  7  20.05  Påhlmans             - Nature Cowboys        Bana 2                                     
  8  20.05  Dynamo IK            - NIB                   Bana 1                                     
  3  20.35  Påhlmans             - NIB                   Bana 1                                     
  4  20.35  Dynamo IK            - Långbrodalsskolan     Bana 2                                     
Datum  2018-10-02                                                                                   
 26  21.05  Dynamo IK            - Nature Cowboys        Bana 1                                     
 27  21.05  Långbrodalsskolan    - Pansarvagnarna        Bana 2                                     
 29  21.35  Nature Cowboys       - Pansarvagnarna        Bana 1                                     
 32  21.35  Långbrodalsskolan    - Dynamo IK             Bana 2                                     
Datum  2018-10-09                                                                                   
 17  19.05  Långbrodalsskolan    - Påhlmans              Bana 2                                     
 18  19.05  Dynamo IK            - The Fit Team 2        Bana 1                                     
 21  19.35  The Fit Team 2       - Långbrodalsskolan     Bana 2                                     
 22  19.35  Påhlmans             - Dynamo IK             Bana 1                                     
 19  20.05  Sportbibeln          - Nature Cowboys        Bana 1                                     
 20  20.05  NIB                  - Pansarvagnarna        Bana 2                                     
 23  20.35  Nature Cowboys       - NIB                   Bana 2                                     
 24  20.35  Pansarvagnarna       - Sportbibeln           Bana 1                                     
Datum  2018-10-30                                                                                   
 25  21.05  The Fit Team 2       - Påhlmans              Bana 2                                     
 28  21.05  NIB                  - Sportbibeln           Bana 1                                     
 30  21.35  The Fit Team 2       - Sportbibeln           Bana 1                                     
 31  21.35  NIB                  - Påhlmans              Bana 2                                     
Datum  2018-11-13                                                                                   
 33  19.05  Pansarvagnarna       - The Fit Team 2        Bana 1                                     
 34  19.05  Sportbibeln          - Långbrodalsskolan     Bana 2                                     
 37  19.35  Påhlmans             - Pansarvagnarna        Bana 2                                     
 38  19.35  Dynamo IK            - Sportbibeln           Bana 1                                     
 39  20.05  The Fit Team 2       - Nature Cowboys        Bana 2                                     
 40  20.05  Långbrodalsskolan    - NIB                   Bana 1                                     
 35  20.35  Nature Cowboys       - Påhlmans              Bana 2                                     
 36  20.35  NIB                  - Dynamo IK             Bana 1                                     
Ändrade tider pga brand, nedanstående tider gäller                                     
Datum  2018-11-27                                                                                   
 44  19.05  NIB                  - The Fit Team 2        Bana 1                                     
 48  19.35  Pansarvagnarna       - NIB                   Bana 1                                     
Datum  2018-12-02                                                                                   
 49  21.30  Långbrodalsskolan    - The Fit Team 2        Bana 2                                     
 50  21.30  Dynamo IK            - Påhlmans              Bana 3                                     
 51  21.30  NIB                  - Nature Cowboys        Bana 1                                     
 52  21.30  Sportbibeln          - Pansarvagnarna        Bana 4                                     
 53  22.00  Påhlmans             - The Fit Team 2        Bana 3                                     
 54  22.00  Nature Cowboys       - Dynamo IK             Bana 1                                     
 55  22.00  Pansarvagnarna       - Långbrodalsskolan     Bana 2                                     
 56  22.00  Sportbibeln          - NIB                   Bana 4                                     
Datum  2018-12-04                                                                                   
 42  19.05  Dynamo IK            - Pansarvagnarna        Bana 1                                     
 46  19.35  The Fit Team 2       - Dynamo IK             Bana 1                                     
 43  20.05  Långbrodalsskolan    - Nature Cowboys        Bana 1                                     
 45  20.35  Påhlmans             - Långbrodalsskolan     Bana 1                                     
 47  21.05  Nature Cowboys       - Sportbibeln           Bana 1                                     
 41  21.35  Sportbibeln          - Påhlmans              Bana 1                                     
Slutspel/Cuper
Slutspel för Herr Div 1, A-B slutspel den 11 dec	 
Slutspel för Herr Div 2, B slutspel den 11 dec
Slutspel för Herr Div 2, A slutspel den 18 dec
Slutspel för Herr Div 3, A-B slutspel den 18 dec	
Sportfixaren Cup tisdag spelas den 16 oktober