Sportfixaren
- Med Bollkontroll

Spelprogram div 2 tisdag – Herrar utan målvakt hösten 2018

Uppdaterad 181122

De fyra bäst placerade lagen spelar A-slutspel och de fyra sämst
placerade lagen spelar B-slutspel.

                                                                           
Datum  2018-08-28                                                                                   
  1  19.05  Albinoleffe          - Tyskland              Bana 2                                     
  2  19.05  Boll & Beer          - ABC United            Bana 1                                     
  3  19.35  The Fit Team         - B.Probert             Bana 2                                     
  6  19.35  Bilgruppen           - Boll & Beer           Bana 1                                     
  5  20.05  ABC United           - Albinoleffe           Bana 2                                     
  8  20.05  IFK Spaden           - B.Probert             Bana 1                                     
  4  20.35  IFK Spaden           - Bilgruppen            Bana 1                                     
  7  20.35  The Fit Team         - Tyskland              Bana 2                                     
Datum  2018-09-11                                                                                   
 19  20.05  Boll & Beer          - Tyskland              Bana 1                                     
 20  20.05  B.Probert            - Albinoleffe           Bana 2                                     
 23  20.35  Tyskland             - B.Probert             Bana 1                                     
 24  20.35  Albinoleffe          - Boll & Beer           Bana 2                                     
 17  21.05  Bilgruppen           - The Fit Team          Bana 1                                     
 18  21.05  IFK Spaden           - ABC United            Bana 2                                     
 21  21.35  ABC United           - Bilgruppen            Bana 1                                     
 22  21.35  The Fit Team         - IFK Spaden            Bana 2                                     
Datum  2018-09-25                                                                                   
  9  21.05  Albinoleffe          - The Fit Team          Bana 2                                     
 10  21.05  Boll & Beer          - IFK Spaden            Bana 1                                     
 13  21.35  The Fit Team         - Boll & Beer           Bana 1                                     
 14  21.35  Albinoleffe          - IFK Spaden            Bana 2                                     
Datum  2018-10-02                                                                                   
 25  19.05  ABC United           - The Fit Team          Bana 2                                     
 26  19.05  IFK Spaden           - Tyskland              Bana 1                                     
 29  19.35  Tyskland             - Albinoleffe           Bana 2                                     
 30  19.35  ABC United           - Boll & Beer           Bana 1                                     
 31  20.05  B.Probert            - The Fit Team          Bana 2                                     
 32  20.05  Bilgruppen           - IFK Spaden            Bana 1                                     
 27  20.35  Bilgruppen           - Albinoleffe           Bana 2                                     
 28  20.35  B.Probert            - Boll & Beer           Bana 1                                     
Datum  2018-10-23                                                                                   
 33  20.05  Albinoleffe          - ABC United            Bana 2                                     
 34  20.05  Boll & Beer          - Bilgruppen            Bana 1                                     
 37  20.35  The Fit Team         - Albinoleffe           Bana 2                                     
 38  20.35  IFK Spaden           - Boll & Beer           Bana 1                                     
 39  21.05  ABC United           - Tyskland              Bana 2                                     
 40  21.05  Bilgruppen           - B.Probert             Bana 1                                     
 35  21.35  Tyskland             - The Fit Team          Bana 1                                     
 36  21.35  B.Probert            - IFK Spaden            Bana 2                                     
Datum  2018-11-06                                                                                   
 46  19.05  ABC United           - IFK Spaden            Bana 1                                     
 48  19.05  Albinoleffe          - B.Probert             Bana 2                                     
 42  19.35  IFK Spaden           - Albinoleffe           Bana 1                                     
 44  19.35  B.Probert            - ABC United            Bana 2                                     
 45  20.05  The Fit Team         - Bilgruppen            Bana 2                                     
 47  20.05  Tyskland             - Boll & Beer           Bana 1                                     
 41  20.35  Boll & Beer          - The Fit Team          Bana 1                                     
 43  20.35  Bilgruppen           - Tyskland              Bana 2                                     
Datum  2018-11-13                                                                                   
 11  21.05  Tyskland             - ABC United            Bana 2                                     
 12  21.05  B.Probert            - Bilgruppen            Bana 1                                     
 15  21.35  Tyskland             - Bilgruppen            Bana 1                                     
 16  21.35  ABC United           - B.Probert             Bana 2                                     
Ändrade tider pga brand, nedanstående tider gäller                                     
Datum  2018-12-02                                                                                   
 49  20.30  Bilgruppen           - ABC United            Bana 2                                     
 50  20.30  IFK Spaden           - The Fit Team          Bana 1                                     
 51  20.30  B.Probert            - Tyskland              Bana 3                                     
 52  20.30  Boll & Beer          - Albinoleffe           Bana 4                                     
 53  21.00  The Fit Team         - ABC United            Bana 3                                     
 54  21.00  Tyskland             - IFK Spaden            Bana 1                                     
 55  21.00  Albinoleffe          - Bilgruppen            Bana 2                                     
 56  21.00  Boll & Beer          - B.Probert             Bana 4                                     
Slutspel/Cuper
Slutspel för Herr Div 1, A-B slutspel den 11 dec	 
Slutspel för Herr Div 2, B slutspel den 11 dec
Slutspel för Herr Div 2, A slutspel den 18 dec
Slutspel för Herr Div 3, A-B slutspel den 18 dec	
Sportfixaren Cup tisdag spelas den 16 oktober