Sportfixaren
- Med Bollkontroll

Spelprogram div 1 tisdag – Herrar utan målvakt hösten 2018

Uppdaterat 181122

De fyra bäst placerade lagen spelar A-slutspel och de fyra sämst placerade
lagen spelar B-slutspel.

Datum  2018-09-04                                                                                   
  1  20.05  Vilse I Pannkakan    - Bananas IB            Bana 1                                     
  2  20.05  Bandybästarna        - Probert 24            Bana 2                                     
  5  20.35  Probert 24           - Vilse I Pannkakan     Bana 1                                     
  6  20.35  Jobway               - Bandybästarna         Bana 2                                     
  7  21.05  Sparka & Spring      - Bananas IB            Bana 1                                     
  8  21.05  Muskos               - B52:orna              Bana 2                                     
  3  21.35  Sparka & Spring      - B52:orna              Bana 2                                     
  4  21.35  Muskos               - Jobway                Bana 1                                     
Datum  2018-09-11                                                                                   
  9  19.05  Vilse I Pannkakan    - Sparka & Spring       Bana 1                                     
 10  19.05  Bandybästarna        - Muskos                Bana 2                                     
 13  19.35  Sparka & Spring      - Bandybästarna         Bana 1                                     
 14  19.35  Vilse I Pannkakan    - Muskos                Bana 2                                     
Datum  2018-09-18                                                                                   
 11  21.05  Bananas IB           - Probert 24            Bana 1                                     
 12  21.05  B52:orna             - Jobway                Bana 2                                     
 15  21.35  Bananas IB           - Jobway                Bana 1                                     
 16  21.35  Probert 24           - B52:orna              Bana 2                                     
Datum  2018-09-25                                                                                   
 19  19.05  Bandybästarna        - Bananas IB            Bana 1                                     
 20  19.05  B52:orna             - Vilse I Pannkakan     Bana 2                                     
 23  19.35  Bananas IB           - B52:orna              Bana 2                                     
 24  19.35  Vilse I Pannkakan    - Bandybästarna         Bana 1                                     
 17  20.05  Jobway               - Sparka & Spring       Bana 2                                     
 18  20.05  Muskos               - Probert 24            Bana 1                                     
 21  20.35  Probert 24           - Jobway                Bana 1                                     
 22  20.35  Sparka & Spring      - Muskos                Bana 2                                     
Datum  2018-10-09                                                                                   
 25  21.05  Probert 24           - Sparka & Spring       Bana 1                                     
 28  21.05  B52:orna             - Bandybästarna         Bana 2                                     
 30  21.35  Probert 24           - Bandybästarna         Bana 1                                     
 31  21.35  B52:orna             - Sparka & Spring       Bana 2                                     
Datum  2018-10-23                                                                                   
 26  19.05  Muskos               - Bananas IB            Bana 1                                     
 27  19.05  Jobway               - Vilse I Pannkakan     Bana 2                                     
 29  19.35  Bananas IB           - Vilse I Pannkakan     Bana 1                                     
 32  19.35  Jobway               - Muskos                Bana 2                                     
Datum  2018-10-30                                                                                   
 33  19.05  Vilse I Pannkakan    - Probert 24            Bana 1                                     
 36  19.05  B52:orna             - Muskos                Bana 2                                     
 37  19.35  Sparka & Spring      - Vilse I Pannkakan     Bana 1                                     
 38  19.35  Muskos               - Bandybästarna         Bana 2                                     
 39  20.05  Probert 24           - Bananas IB            Bana 1                                     
 40  20.05  Jobway               - B52:orna              Bana 2                                     
 34  20.35  Bandybästarna        - Jobway                Bana 2                                     
 35  20.35  Bananas IB           - Sparka & Spring       Bana 1                                     
Datum  2018-11-06                                                                                   
 41  21.05  Bandybästarna        - Sparka & Spring       Bana 2                                     
 43  21.05  Jobway               - Bananas IB            Bana 1                                     
 45  21.35  Sparka & Spring      - Jobway                Bana 2                                     
 47  21.35  Bananas IB           - Bandybästarna         Bana 1
Ändrade tider pga brand, nedanstående tider gäller                                                                         
Datum  2018-11-27                                                                                   
 44  20.05  B52:orna             - Probert 24            Bana 1                                     
 48  20.35  Vilse I Pannkakan    - B52:orna              Bana 1                                     
 46  21.05  Probert 24           - Muskos                Bana 1                                     
 42  21.35  Muskos               - Vilse I Pannkakan     Bana 1                                     
Datum  2018-12-02                                                                                   
 49  19.30  Jobway               - Probert 24            Bana 2                                     
 50  19.30  Muskos               - Sparka & Spring       Bana 1                                     
 51  19.30  B52:orna             - Bananas IB            Bana 3                                     
 52  19.30  Bandybästarna        - Vilse I Pannkakan     Bana 4                                     
 53  20.00  Sparka & Spring      - Probert 24            Bana 2                                     
 54  20.00  Bananas IB           - Muskos                Bana 1                                     
 55  20.00  Vilse I Pannkakan    - Jobway                Bana 4                                     
 56  20.00  Bandybästarna        - B52:orna              Bana 3                                     
Slutspel/Cuper
Slutspel för Herr Div 1, A-B slutspel den 11 dec	 
Slutspel för Herr Div 2, B slutspel den 11 dec
Slutspel för Herr Div 2, A slutspel den 18 dec
Slutspel för Herr Div 3, A-B slutspel den 18 dec	
Sportfixaren Cup tisdag spelas den 16 oktober