Sportfixaren
- Med Bollkontroll

Spelprogram div 1 – Herrar med målvakt våren 2019

190104

Bandyrövarna               Blå           
BMW                        Svart         
Consentus Oil              Blå           
Enskede United             Rödsvart      
Fd Sörskogen               Röd           
Halta& Lytta 2,0           Vit           
Rustas Rangers             Blå           
Utseendet                  Svart         
Åsens BK                   Röd           
                                                                                                    
Datum  2019-01-13                                                                                   
  2  15.30  Fd Sörskogen         - Rustas Rangers        Bana 3                                     
  4  15.30  Utseendet            - Enskede United        Bana 2                                     
 30  15.30  Halta& Lytta 2,0     - Bandyrövarna          Bana 1                                     
 17  16.01  Fd Sörskogen         - Bandyrövarna          Bana 2                                     
 19  16.01  Halta& Lytta 2,0     - Rustas Rangers        Bana 3                                     
 25  16.01  Consentus Oil        - Åsens BK              Bana 1                                     
  7  16.32  Consentus Oil        - Utseendet             Bana 3                                     
 15  16.32  Åsens BK             - Enskede United        Bana 2                                     
Datum  2019-01-27                                                                                   
  6  19.37  Enskede United       - Halta& Lytta 2,0      Bana 2                                     
 34  19.37  Consentus Oil        - Fd Sörskogen          Bana 3                                     
 12  20.08  Halta& Lytta 2,0     - Fd Sörskogen          Bana 3                                     
 22  20.08  Bandyrövarna         - BMW                   Bana 1                                     
 36  20.08  Rustas Rangers       - Utseendet             Bana 2                                     
 18  20.39  Enskede United       - Consentus Oil         Bana 2                                     
 26  20.39  BMW                  - Utseendet             Bana 3                                     
 28  20.39  Bandyrövarna         - Rustas Rangers        Bana 1                                     
Datum  2019-02-03                                                                                   
 11  15.40  BMW                  - Consentus Oil         Bana 1                                     
 21  15.40  Utseendet            - Halta& Lytta 2,0      Bana 2                                     
 27  15.40  Fd Sörskogen         - Enskede United        Bana 3                                     
 16  16.11  Consentus Oil        - Halta& Lytta 2,0      Bana 1                                     
 23  16.11  Åsens BK             - Fd Sörskogen          Bana 2                                     
 24  16.11  Rustas Rangers       - Enskede United        Bana 3                                     
 10  16.42  Utseendet            - Åsens BK              Bana 3                                     
 13  16.42  Rustas Rangers       - BMW                   Bana 2                                     
Datum  2019-02-10                                                                                   
 46  19.37  Åsens BK             - Utseendet             Bana 2                                     
 68  19.37  Consentus Oil        - Rustas Rangers        Bana 3                                     
 37  20.08  Consentus Oil        - Bandyrövarna          Bana 1                                     
 48  20.08  Fd Sörskogen         - Halta& Lytta 2,0      Bana 3                                     
 62  20.08  Utseendet            - BMW                   Bana 2                                     
 55  20.39  Rustas Rangers       - Halta& Lytta 2,0      Bana 2                                     
 58  20.39  BMW                  - Bandyrövarna          Bana 1                                     
 59  20.39  Fd Sörskogen         - Åsens BK              Bana 3                                     
Datum  2019-02-17                                                                                   
  1  15.40  Bandyrövarna         - Consentus Oil         Bana 1                                     
  3  15.40  Halta& Lytta 2,0     - Åsens BK              Bana 2                                     
 31  15.40  Utseendet            - Fd Sörskogen          Bana 3                                     
  9  16.11  Enskede United       - Bandyrövarna          Bana 2                                     
 20  16.11  BMW                  - Åsens BK              Bana 1                                     
 57  16.11  Halta& Lytta 2,0     - Utseendet             Bana 3                                     
 29  16.42  Enskede United       - BMW                   Bana 2                                     
 70  16.42  Fd Sörskogen         - Consentus Oil         Bana 3                                     
Datum  2019-03-03                                                                                   
  5  15.40  Fd Sörskogen         - BMW                   Bana 2                                     
 32  15.40  Rustas Rangers       - Consentus Oil         Bana 3                                     
 33  15.40  Åsens BK             - Bandyrövarna          Bana 1                                     
  8  16.11  Åsens BK             - Rustas Rangers        Bana 2                                     
 42  16.11  Halta& Lytta 2,0     - Enskede United        Bana 1                                     
 53  16.11  Bandyrövarna         - Fd Sörskogen          Bana 3                                     
 35  16.42  BMW                  - Halta& Lytta 2,0      Bana 3                                     
 54  16.42  Consentus Oil        - Enskede United        Bana 2                                     
Datum  2019-03-17                                                                                   
 41  19.38  BMW                  - Fd Sörskogen          Bana 2                                     
 45  19.38  Bandyrövarna         - Enskede United        Bana 3                                     
 38  20.09  Rustas Rangers       - Fd Sörskogen          Bana 2                                     
 50  20.09  Utseendet            - Bandyrövarna          Bana 3                                     
 61  20.09  Åsens BK             - Consentus Oil         Bana 1                                     
 43  20.40  Utseendet            - Consentus Oil         Bana 1                                     
 44  20.40  Rustas Rangers       - Åsens BK              Bana 2                                     
 65  20.40  BMW                  - Enskede United        Bana 3                                     
Datum  2019-04-07                                                                                   
 56  15.40  Åsens BK             - BMW                   Bana 1                                     
 63  15.40  Enskede United       - Fd Sörskogen          Bana 2                                     
 66  15.40  Bandyrövarna         - Halta& Lytta 2,0      Bana 3                                     
 60  16.11  Enskede United       - Rustas Rangers        Bana 2                                     
 67  16.11  Fd Sörskogen         - Utseendet             Bana 3                                     
 69  16.11  Bandyrövarna         - Åsens BK              Bana 1                                     
 71  16.42  Halta& Lytta 2,0     - BMW                   Bana 1                                     
 72  16.42  Utseendet            - Rustas Rangers        Bana 2                                     
Datum  2019-04-28                                                                                   
 40  19.37  Enskede United       - Utseendet             Bana 2                                     
 52  19.37  Halta& Lytta 2,0     - Consentus Oil         Bana 1                                     
 14  20.08  Bandyrövarna         - Utseendet             Bana 1                                     
 39  20.08  Åsens BK             - Halta& Lytta 2,0      Bana 2                                     
 49  20.08  BMW                  - Rustas Rangers        Bana 3                                     
 47  20.39  Consentus Oil        - BMW                   Bana 1                                     
 51  20.39  Enskede United       - Åsens BK              Bana 3                                     
 64  20.39  Rustas Rangers       - Bandyrövarna          Bana 2                                     
Slutspel söndag den 19 maj
Sportfixaren Cup söndag den 24 mars