Sportfixaren
- Med Bollkontroll

Spelprogram div 1 – Damer utan målvakt hösten 2018

Uppdaterad 181122

De fyra första lagen går till A-slutspel och de fyra sista lagen går till B-slutspel

Datum  2018-09-09                                                                                   
  1  15.40  Corall Squad         - Woodridge             Bana 1                                     
  2  15.40  F.F.F                - Älvsjös Änglar        Bana 2                                     
  3  15.40  Hot Island Warriors  - SPIK                  Bana 3                                     
  4  15.40  Adrenalin            - Compis                Bana 4                                     
  5  16.11  Älvsjös Änglar       - Corall Squad          Bana 1                                     
  6  16.11  Compis               - F.F.F                 Bana 2                                     
  7  16.11  Hot Island Warriors  - Woodridge             Bana 3                                     
  8  16.11  Adrenalin            - SPIK                  Bana 4                                     
Datum  2018-09-23                                                                                   
  9  18.00  Corall Squad         - Hot Island Warriors   Bana 3                                     
 10  18.00  F.F.F                - Adrenalin             Bana 4                                     
 11  18.00  Woodridge            - Älvsjös Änglar        Bana 2                                     
 12  18.00  SPIK                 - Compis                Bana 1                                     
 13  18.31  Hot Island Warriors  - F.F.F                 Bana 3                                     
 14  18.31  Corall Squad         - Adrenalin             Bana 4                                     
 15  18.31  Woodridge            - Compis                Bana 1                                     
 16  18.31  Älvsjös Änglar       - SPIK                  Bana 2                                     
Datum  2018-10-07                                                                                   
 17  16.42  Compis               - Hot Island Warriors   Bana 2                                     
 18  16.42  Adrenalin            - Älvsjös Änglar        Bana 1                                     
 19  16.42  F.F.F                - Woodridge             Bana 4                                     
 20  16.42  SPIK                 - Corall Squad          Bana 3                                     
 21  17.13  Älvsjös Änglar       - Compis                Bana 2                                     
 22  17.13  Hot Island Warriors  - Adrenalin             Bana 1                                     
 23  17.13  Woodridge            - SPIK                  Bana 4                                     
 24  17.13  Corall Squad         - F.F.F                 Bana 3                                     
Datum  2018-10-14                                                                                   
 25  19.05  Älvsjös Änglar       - Hot Island Warriors   Bana 3                                     
 26  19.05  Adrenalin            - Woodridge             Bana 1                                     
 27  19.05  Compis               - Corall Squad          Bana 2                                     
 28  19.05  SPIK                 - F.F.F                 Bana 4                                     
 29  19.36  Woodridge            - Corall Squad          Bana 1                                     
 30  19.36  Älvsjös Änglar       - F.F.F                 Bana 3                                     
 31  19.36  SPIK                 - Hot Island Warriors   Bana 4                                     
 32  19.36  Compis               - Adrenalin             Bana 2                                     
Datum  2018-10-21                                                                                   
 33  16.42  Corall Squad         - Älvsjös Änglar        Bana 2                                     
 34  16.42  F.F.F                - Compis                Bana 3                                     
 35  16.42  Woodridge            - Hot Island Warriors   Bana 1                                     
 36  16.42  SPIK                 - Adrenalin             Bana 4                                     
 37  17.13  Hot Island Warriors  - Corall Squad          Bana 1                                     
 38  17.13  Adrenalin            - F.F.F                 Bana 3                                     
 39  17.13  Älvsjös Änglar       - Woodridge             Bana 2                                     
 40  17.13  Compis               - SPIK                  Bana 4                                     
Datum  2018-11-04                                                                                   
 41  16.42  F.F.F                - Hot Island Warriors   Bana 1                                     
 42  16.42  Adrenalin            - Corall Squad          Bana 3                                     
 43  16.42  Compis               - Woodridge             Bana 2                                     
 44  16.42  SPIK                 - Älvsjös Änglar        Bana 4                                     
 45  17.13  Hot Island Warriors  - Compis                Bana 2                                     
 46  17.13  Älvsjös Änglar       - Adrenalin             Bana 3                                     
 47  17.13  Woodridge            - F.F.F                 Bana 1                                     
 48  17.13  Corall Squad         - SPIK                  Bana 4 
Ändrade tider pga brand, nedanstående tider gäller  
Datum  2018-11-25                                                                                   
 49  16.00  Compis               - Älvsjös Änglar        Bana 2                                     
 50  16.00  Adrenalin            - Hot Island Warriors   Bana 3                                     
 51  16.00  SPIK                 - Woodridge             Bana 4                                     
 52  16.00  F.F.F                - Corall Squad          Bana 1                                     
 53  16.30  Hot Island Warriors  - Älvsjös Änglar        Bana 2                                     
 54  16.30  Woodridge            - Adrenalin             Bana 3                                     
 55  16.30  Corall Squad         - Compis                Bana 1                                     
 56  16.30  F.F.F                - SPIK                  Bana 4                                                                        
                                   
Slutspel/Cuper
Slutspel för Dam div 1, A-B slutspel den 9 dec kl 15:40	 

Sportfixaren Cup tisdag spelas den 16 okt
Sportfixaren Cup söndag spelas den 11 nov