Sportfixaren
- Med Bollkontroll

Spelprogram div 2 – Damer utan målvakt hösten 2018

Uppdaterad 181122

De fyra första lagen går till A-slutspel, de fyra sämsta lagen går till B-slutspel

Datum  2018-09-02                                                                                   
  1  17.44  Jane Does            - Ekerö Queens 1        Bana 1                                     
  2  17.44  Intebandy            - Nordea                Bana 2                                     
  3  17.44  Skurtanterna         - Molöf Bygg            Bana 3                                     
  4  17.44  Mammutarna           - Divorna               Bana 4                                     
  5  18.15  Nordea               - Jane Does             Bana 1                                     
  6  18.15  Divorna              - Intebandy             Bana 2                                     
  7  18.15  Skurtanterna         - Ekerö Queens 1        Bana 3                                     
  8  18.15  Mammutarna           - Molöf Bygg            Bana 4                                     
Datum  2018-09-16                                                                                   
  9  19.02  Jane Does            - Skurtanterna          Bana 3                                     
 10  19.02  Intebandy            - Mammutarna            Bana 4                                     
 11  19.02  Ekerö Queens 1       - Nordea                Bana 2                                     
 12  19.02  Molöf Bygg           - Divorna               Bana 1                                     
 13  19.33  Skurtanterna         - Intebandy             Bana 3                                     
 14  19.33  Jane Does            - Mammutarna            Bana 4                                     
 15  19.33  Ekerö Queens 1       - Divorna               Bana 2                                     
 16  19.33  Nordea               - Molöf Bygg            Bana 1                                     
Datum  2018-09-30                                                                                   
 17  16.42  Divorna              - Skurtanterna          Bana 3                                     
 18  16.42  Mammutarna           - Nordea                Bana 4                                     
 19  16.42  Intebandy            - Ekerö Queens 1        Bana 1                                     
 20  16.42  Molöf Bygg           - Jane Does             Bana 2                                     
 21  17.13  Nordea               - Divorna               Bana 3                                     
 22  17.13  Skurtanterna         - Mammutarna            Bana 4                                     
 23  17.13  Ekerö Queens 1       - Molöf Bygg            Bana 1                                     
 24  17.13  Jane Does            - Intebandy             Bana 2                                     
Datum  2018-10-14                                                                                   
 25  20.07  Nordea               - Skurtanterna          Bana 1                                     
 26  20.07  Mammutarna           - Ekerö Queens 1        Bana 2                                     
 27  20.07  Divorna              - Jane Does             Bana 4                                     
 28  20.07  Molöf Bygg           - Intebandy             Bana 3                                     
 29  20.38  Ekerö Queens 1       - Jane Does             Bana 4                                     
 30  20.38  Nordea               - Intebandy             Bana 1                                     
 31  20.38  Molöf Bygg           - Skurtanterna          Bana 2                                     
 32  20.38  Divorna              - Mammutarna            Bana 3                                     
Datum  2018-10-28                                                                                   
 33  15.40  Jane Does            - Nordea                Bana 1                                     
  35  15.40  Ekerö Queens 1       - Skurtanterna          Bana 3                                     
                                  
 37  16.11  Skurtanterna         - Jane Does             Bana 3                                     
 38  16.11  Mammutarna           - Intebandy             Bana 4                                     
 39  16.11  Nordea               - Ekerö Queens 1        Bana 1                                     
 40  16.11  Divorna              - Molöf Bygg            Bana 2  
 34  16:42  Intebandy            - Divorna               Bana 2  
 36  16:42  Molöf Bygg           - Mammutarna            Bana 3                                       
Ändrade tider pga brand, nedanstående tider gäller                                                                      
Datum  2018-11-25                                                                                   
 43  20.30  Divorna              - Ekerö Queens 1        Bana 1                                     
 45  21.00  Skurtanterna         - Divorna               Bana 1                                     
 46  21.30  Nordea               - Mammutarna            Bana 2                                     
 47  21.30  Ekerö Queens 1       - Intebandy             Bana 1                                     
 48  21.30  Jane Does            - Molöf Bygg            Bana 3                                     
 41  22.00  Intebandy            - Skurtanterna          Bana 1                                     
 42  22.00  Mammutarna           - Jane Does             Bana 2                                     
 44  22.00  Molöf Bygg           - Nordea                Bana 3                                     
Datum  2018-12-02                                                                                   
 49  16.30  Divorna              - Nordea                Bana 3                                     
 50  16.30  Mammutarna           - Skurtanterna          Bana 4                                     
 51  16.30  Molöf Bygg           - Ekerö Queens 1        Bana 2                                     
 52  16.30  Intebandy            - Jane Does             Bana 1                                     
 53  17.00  Skurtanterna         - Nordea                Bana 3                                     
 54  17.00  Ekerö Queens 1       - Mammutarna            Bana 4                                     
 55  17.00  Jane Does            - Divorna               Bana 2                                     
 56  17.00  Intebandy            - Molöf Bygg            Bana 1                                     
Slutspel/Cuper
Slutspel för Dam div 2, A-B slutspel den 16 dec kl 18:15	 

Sportfixaren Cup tisdag spelas den 16 okt
Sportfixaren Cup söndag spelas den 11 nov